İl Milli Eğitim Müdürü Murat AŞIM’dan Öğrenciler için Tatil Ödevi

Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Murat AŞIM sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında öğrenciler için çok önemli bir ödev verdi...

Öğretmenler 17.01.2018, 19:07
İl Milli Eğitim Müdürü Murat AŞIM’dan Öğrenciler için Tatil Ödevi

KamuGundemi.com - Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürü Murat AŞIM sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında öğrenciler için çok önemli bir ödev verdi... İşte AŞIM'ın o ödevi:

Yürekten Öğreten Bir Öğretmenin Tatil Ödevi

* Şahane bir yarıyıl geçirdik. Çalıştık, çabaladık ve dinlenmeyi hak ettik. O yüzden bolca dinlenin.

* Tatil süresince en az bir kere AİLECE sinema ya da tiyatroya gidin.

* Tatiliniz süresince EKRAN´larınızla değil AKRAN´larınızla vakit geçirin. Birbirinizi mutlaka arayın ve birlikte vakit geçirin.

* Ülkesini bilmeyen ülkesini sevemez. Ülkesini gezmeyen de ülkesini bilemez. Bu yüzden seyahate çıkarsanız ve mümkünse ailece gidin.

* Tatilde il dışına çıkarsanız, gezdiğiniz yerlerin tarihi, turistik ve doğal güzelliklerini mutlaka fotoğraflayın ve 2´inci yarıyılda sınıfa anlatmak için hazırlık yapın.

* Ailenizle birlikte olduğunuz saatlerde zamanı birlikte geçirin. Aranıza TV, tablet, cep telefonu, bilgisayar oyunu gibi YABANCILARIN girmesini izin vermeyin.

* Yaşadığımız zor kış şartlarında dünyamızı paylaştığımız diğer dostlarımızı da unutmayalım. Daha önce birlikte yaptığımız gibi yine Pet şişelerden kuş yemlikleri yapıp içine artan pilav, ekmek kırıntısı gibi yiyecekler koyup balkonumuza asalım.

* Vücudumuzun beslenmesi için annemizin yemeklerini, ruhumuzun beslenmesi için kitap okumayı asla ihmal etmeyin.

* Büyük anneniz, büyük babanız, dedeniz, babaanneniniz, aile büyükleriniz hayattaysa mutlaka ziyaret edin. Ellerini öpün. Beni de selamlarımı iletin, uzun ömürler dilerim.

* Deli gibi eğlenin, gülün, koşun, oynayın. Numaram hepinizde var. Beni aramak için sebebe ihtiyaç yok. Sesinizi duymayı her zaman isterim. Canınız ne zaman isterse beni arayabilirsiniz. Sadece bir telefon kadar uzakta olacağım.

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (1)
Kuyluyorum 3 yıl önce
İşte millieğitimin müdürü bkanı
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@