Masterchef Fatih Terim'in aşçısı Şükrü Kıyaklı kimdir?

Tv8 ekranlarının her sezon merakla takip edilen Masterchef yarışmasına yeni bölümde Fatih Terim'in aşçısı Şükrü Kıyaklı katıldı. Masterchef Fatih Terim'in aşçısı Şükrü Kıyaklı kimdir?

Masterchef Fatih Terim'in aşçısı Şükrü Kıyaklı kimdir?

Masterchef Fatih Terim'in aşçısı Şükrü Kıyaklı kimdir? Tv8 ekranlarının her sezon merakla takip edilen Masterchef yarışmasına yeni bölümde Fatih Terim'in aşçısı Şükrü Kıyaklı katıldı. 18 Temmuz 2022 Pazartesi günü yayınlanan Masterchef yeni bölümünde Şükrü şef gündeme bomba gibi düştü. Vatandaşların merakla araştırdığı Fatih Terim'in aşçısı olan Şükrü Kıyaklı kimdir, nereli, kaç yaşında, mekanı var mı? İşte tüm detaylar ve daha fazlası Kamu Gündemi adresinde yer alıyor.

Tv8 ekranlarında ilk yayınladığı günden itibaren herkes tarafından beğenilen ve ilgileri toplayan Masterchef yarışması aldığı reyting sonuçları ile de herkesi şaşırtıyor. Masterchef Türkiye yeni sezonda ise yapılan elemelerde birbirinden farklı ve renkli yarışmacılar ekranları başında izleyenlerin karşısına çıkıyor.

Masterchef yarışması bu sezon farklı bir heyecana sahne alacak. Yarışmada jüri üyeleri yerlerini sabit bir şekilde korurken Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu yeni sezonda da ekranları karşısında izleyenlerin karşısına çıktı. Yeni sezonda yeni yüzler ile devam eden yarışmanın yeni bölümünde o şef adayı herkesin gündemine girdi. Yarışmada büyük heyecan sahne alırken şeflerin kendisinden istedikleri yemekleri, servis edebilir hale gelebilecek şef adayları aranıyor.

Masterchef yarışmasının yeni bölümünde ise Şükrü Kıyaklı gündeme damgasını vurdu.

Fatih Terim'in aşçısı kimdir?

Yeni bölümde Tv8 ekranlarında Masterchef yarışmasına Fatih Terim'in aşçısı katıldı. Şükrü Kıyaklı canlı yayında kendini tanıtırken 26 yaşında olduğunu ve İstanbul'da yaşadığını açıkladı. MasterChef’te iddialı olduğunu belirten Şükrü Kıyaklı Levrek yemeği ile yarışmaya katıldı.

Şükrü Kıyaklı'nın Instagram hesabına bakıldığında ise Fatih Terim'in kızı Buse Terim ile de çalıştığı görülüyor. İşte Şükrü Kıyaklı'nın Instagram hesabı..

Masterchef Fatih Terim'in aşçısı Şükrü Kıyaklı kimdir?

1996 doğumlu olan Şükrü Kıyaklı, lise eğitimini Tez Tur Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'nde pastacılık, üniversite eğitimini ise Akdeniz Üniversitesi Göynük Mutfak Sanatları'nda aşçılık üzerine tamamlamıştır. Katıldığı birçok mesleki yarışmada ödüller almıştır. Hayatını mutfak ve pastacılık üzerine devam ettirmeyi planlayan Şükrü Kıyaklı, kariyerine Mayıs 2019 tarihinden beri Bloom and Bake Patisserie’de şef olarak devam etmektedir.