Yazın Plajlar Renklenecek

KADINLARIN vazgeçilmezi bikini ve mayolar Antalya'da tanıtıldı.

Haberler 01.11.2015, 13:38
Yazın Plajlar Renklenecek
(DHA) - KADINLARIN vazgeçilmezi bikini ve mayolar Antalya'da tanıtıldı.

'Dagi Mayo', 2016 yaz kreasyonunu Letoonia Belek Otel'de gerçekleştirdiği defileyle tanıttı. Bir yıl boyunca sır gibi saklanan mayo modelleri, bayi temsilcilerinin katıldığı defilede sergilendi. Her vücut yapısı ve bedene göre farklı renk ve modellerin hakim olduğu mayo ve bikinileri yerel mankenler tanıttı. 18 gün süresince Türkiye'nin farklı kentlerinden gelen 500 bayi yeni kreasyon bikini ve mayoları yakından görüp inceleme fırsatı yakaladı. Bir günde 500 parçanın üzerinde bikini ve mayo giyen mankenler tanıtım rekoru kırdı. Gün içinde düzenlenen 30'un üzerinde mini defileye katılan Antalyalı mankenler, rengarenk bikini ve mayoları başarıyla taşıdı.

ANTALYA ÖNEMLİ BÖLGE

Antalya'nın mayo ve bikini sektörü için önemli bir bölge olduğunu belirten Dagi Mayo Satış Müdürü Özgür Şahin, tanıtım günlerinin gelecek yaz sezonuna kadar devam edeceğini belirtti. Şahin ŞÖYLE DEDİ:

"Gelecek yılın moda trendlerini belirledik. Modellerimizi ve kullandığımız renkleri tanıtım günlerinde bayilerimize tanıtıyoruz. 2016 yılına leopar desenli bikinilerin yanı sıra, canlı renklerin hakim olduğu bikiniler sahilleri süsleyecek. Kadınlar 2016'da plajlarda rengarenk olacak. Bikini ve mayoda 2016 yılının modası renkli ve seksi." 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@