Vatanım Sensin'de Azize Hemşire gerçeği çok acı bir şekilde öğreniyor 27.Bölüm izle

Kanal D'nin milyonları ekrana kilitleyen dizisi Vatanım Sensin'de Azize Hemşire Cevdet General'in gerçek görevinin ne olduğunu çok acı bir şekilde öğreniyor. İşte o yürekleri yakan sahne...

Haberler 11.05.2017, 22:50 11.05.2017, 23:11
Vatanım Sensin'de Azize Hemşire gerçeği çok acı bir şekilde öğreniyor 27.Bölüm izle

VATANIM SENSİN 27. BÖLÜM İZLE
 

Misak-ı Milli Kararları'nın Meclis-i Mebusan'da onanması büyük yankı uyandırır. Mağlubiyeti sineye çekemeyen Charles, Kumandan Vasili'yle işbirliği yaparak, çok gizli ve yıkıcı bir operasyon için düğmeye basar. Cevdet bir an evvel bu tekinsiz adamların maksadını öğrenmek zorundadır. Aksi halde büyük bedeller ödeyeceği belli.

Azize, emrinde çalıştığı komutanın Cevdet olduğundan, Tevfik'ten elde ettiği tüm istihbaratın ona gittiğinden bihaber halde vazifesine devam eder. Yardıma gittiği, salgın hastalıkla boğuşan bir Yörük köyü için katliam emri verilir. Azize'yi burada çok büyük bir sürpriz bekliyor.

LEON ajan olduğunu belli ediyor.

Yunan Orduları komutanı Vasili ile Charles katliam yapıyor. Çoluk çocuk herkes kurşuna dizilirken genç yaşlı bebek demeden de herkes yakılıyor. Azize Hemşire'in tesadüfen kurtuluğu katliam sonrasında ise General Cevdet olay yerine geliyor ve yapılanların öcünü almak için yemin ediyor.

General Cevdet'in Yunan ordusuna sızdığını ise Albay Stavri tespit ediyor. General Cevdet'in kafasına silahı dayayıp tam vuracakken Azize Hemşire Albay'ı vurarak CEvdet'i kurtarıyor.

Eftelya ve Babası Öldürülüyor

Charles'ın verdiği Azize Hemşire'yi öldürme görevini son anda yerine getiremeyen Eftelya oteldeki odasına döndüğünde babası ve Charles ile karşılaşıyor. Charles Eftelya'nın babasını öldürüyor. Arkasından da Eftelya'yı...
 

Vatanım Sensin Son Bölüm İzle

Vatanım Sensin canlı izle

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@