Ünlüler sandık başında

Ünlü manken Azra Akın ve iş adamı sanatçı Serdar Bilgili, Bebek Tevfik Fikret İlkokulunda sabah saatlerinde, oylarını kullandı.

Haberler 01.11.2015, 16:29
Ünlüler sandık başında

Ünlü manken Azra Akın ve iş adamı sanatçı Serdar Bilgili, Bebek Tevfik Fikret İlkokulunda sabah saatlerinde, Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay ise Ortaköy Özel Tarkmanças Ermeni Ortaokulu’nda oylarını kullandı.

Eski kainat güzeli, manken Azra Akın, oy kullandı. Oy verme işleminin başlamasının hemen ardından oy kullanacağı Bebek Tevfik Fikret İlkokuluna gelen Azra Akın, 1070 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulunan Akın, daha sonra okuldan ayrıldı.

Aynı okulda oyunu kullanan Beşiktaş Spor Kulübü eski Başkanı iş adamı Serdar Bilgili’de sandık başına geldi. 1069 numaralı sandıkta oyunu kullanan Bilgili, herhangi bir açıklama yapmadan okuldan ayrıldı.

Ortaköy Özel Tarkmanças Ermeni Ortaokulu’na öğle saatlerinde gelen sanat müziği sanatçısı Onur Akay ise 1268 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Akay, ‘Hepimizin geleceği için hayırlı olsun inşallah’ dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@