Tarkan Oyunu Kullandı

 ÜNLÜ sanatçı Tarkan oyunu Tarabya\'da kullandı.

Haberler 01.11.2015, 17:17
Tarkan Oyunu Kullandı

(DHA) ÜNLÜ sanatçı Tarkan, 26. Dönem Milletvekili seçimleri için oyunu Sarıyer, Çamlık Sitesi Yönetim binasında kullandı.

Seçmen Bilgi Kağıdı ve kimliği ile saat 16.00’da  sandığa gelen Tarkan, çevredekilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Kendisine yoğun ilgi gösterilen Tarkan oy pusulası ve zarfını almayı unuttu, kabine geçti.  Tarkan daha sonra sandık görevlisinin ikazı ile oy pusulasını ve zarfını alarak, 1264 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Çevredekiler Tarkan ile fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Tarkan, fotoğraf isteklerini geri çevirmedi. 

Polislerle de selfie çektiren Tarkan, gazetecilerin soruları üzerine, “Ülkemiz ve milletimiz için hayırlısı ne ise o olsun. Bu seçim sonucunda huzur ve barış olsun inşallah. Biraz da artık güzel günler görelim istiyoruz.  Artık barış dolu günler bekliyoruz. Huzurlu günler bekliyoruz. Güne güzel uyanmak istiyoruz. Endişeyle, korkuyla uyanmak istemiyoruz. Bunun için ne gerekiyorsa yapsın yetkililer. Artık bizi biraz refaha kavuştursunlar. Yorulduk çünkü” dedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@