Survivor’da kim elendi sorusu cevabını buldu Survivor son bölüm (14 Şubat)

Heyecan devam ediyor... İşte 14 Şubat 2017 tarihinde Survivor'da elenen isim....

Haberler 15.02.2017, 00:35
Survivor’da kim elendi sorusu cevabını buldu Survivor son bölüm (14 Şubat)

Survivor'da kim elendi sorusu yanıt buldu. Tüm hafta boyunca kıyasıya mücadelenin verildiği, heyecanın bir an olsun düşmediği Survivor 2017'de bu hafta adaya veda eden isim Erdi, Yiğit, Elif, Gökhan ve Sadin arasında yapılan SMS oylaması sonucu belli oldu.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor’da bu hafta Cumartesi ve Pazar günleri yapılan dokunulmazlık oyunlarını Ünlüler takımı kazandı. Gönüllüler takımı ise kaybedilen 2 dokunulmazlık sonucu eleme konseyinde takımdan gönderilmek istenen isimleri belirledi. Erdi, Yiğit, Elif, Gökhan ve Sadin’in eleme potasına girmişti. 14 Şubat Salı günü ekranlara gelen son bölümde Survivor’dan elenen isim Yiğit oldu.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? ÖDÜL OYUNU NEYDİ?

Ada konseyi öncesi ödül oyunu heyecanı doruğa taşıdı. Ünlüler takımında ödül oyununun parolası galibiyet oldu, ancak gönüllüler de ödülü bırakma niyetinde olmadığını gösterdi. Ödül oyununun iletişim ile ilgili olması yarışmacıları daha da heyecanlandırdı, bir iletişim operatörü tarafından hazırlanan iletişim plaftormunda sevdikleri ile mesajlaşma imkanına kavuşacak olan takımlar ödül oyunu için kıyasıya rekabete girişti. 1-1’lik eşitliğin devam ettiği kritik oyunda Ünlüler takımı ödülü kazandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@