Sertap Erener: Beni bu kadınla aynı programa nasıl çıkartırsın?

Sertab Erener ve Sibel Can, 'Sesi Çok Güzel' adlı bir müzik yarışmasında birlikte jüri koltuğuna oturacak. Erener; Eurovision'u kazandığı 2004 yılında, Sibel Can'la birlikte Ali Kırca&

Haberler 14.04.2015, 13:55
Sertap Erener: Beni bu kadınla aynı programa nasıl çıkartırsın?

Sertab Erener ve Sibel Can, 'Sesi Çok Güzel' adlı bir müzik yarışmasında birlikte jüri koltuğuna oturacak. Erener; Eurovision'u kazandığı 2004 yılında, Sibel Can'la birlikte Ali Kırca'nın sunduğu ana haber bültenine konuk olacağını öğrendiğinde, ortalığı ayağa kaldırmıştı. Ardından "Ben Sibel Can'la aynı ekranda olmak istemiyorum. Beni bu kadınla aynı programa nasıl çıkartırsın!" diyerek faturayı menajeri Elmas Dereci'ye çıkarmıştı.

Erener'in eski menajeri Dereci, önceki gün Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlandı ve şunları söyledi:

"Sertab Erener, o gün Sibel Can'la yan yana geldiği için çok sinirlendi ve beni işten çıkardı ancak şu sıralar Sibel Can'la birlikte jüri üyeliği yapacakmış; duyunca gerçekten çok şaşırdım. Bu olay yıllar önce beni meslek değiştirecek kadar çok üzmüştü." Sertab Erener'in 11 yıl önce Sibel Can'la yan yana olmak istememesine rağmen şimdi onunla birlikte program yapmasının maddi kaygılara bağlı olabileceğini akıllara getirdi. Öte yandan bu olaydan habersiz olan Can'ın tepkisi de merak ediliyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@