Seda Sayan'dan şehit gafı!

Seda Sayan, 4 polisin şehit düştüğü gün Star TV'de inanılmaz bir gafa imza attı.

Haberler 05.09.2015, 12:35
Seda Sayan'dan şehit gafı!

Seda Sayan'ın şehit ayıbına gelin adayından müdahale! Star TV'de yayınlanan programda, gelin adaylarından oynamasını isteyen Seda Sayan, gelin adayının "şehitlerimiz var, oynamak istemiyorum" sözleri üzerine kısa süreli de olsa durakladı ardından da suçu bu kez stüdyodaki izleyicilerine attı.

Uğur Arslan ve Seda Sayan'ın sunumuyla ekrana gelen Evleneceksen Gel programına bu kez de gelin adaylarından istediği dans damga vurdu.

Programda gelin adayı Songül, Şerife'nin artık eskisi kadar iyi dans edemeyeceğini söyleyince Seda Sayan iki ismi de sahneye çağırarak karşılıklı dans etmelerini istedi. Rahatsızlığından dolayı çabuk yorulduğunu söyleyen Şerife, sinirli olduğunu bu nedenle de daha da iyi oynacağını söyledi.

SONGÜL'DEN İÇ ACITAN UYARI 

Songül'den sahneye çıkmasını isteyen Seda Sayan, gelin adayından hiç beklemediği bir cevapla karşılaştı. Songül, programın yayınlandığı gün 4 şehidin olduğunu ve bugün sonsuzluğa uğurlanacağını ifade ederek, oynamak istemediğini söyledi.

SEDA SAYAN KIVIRDI

Bugüne kadar defalarca reyting hilelerine adı karışan Seda Sayan, yine reytinge oynadı; ancak bu kez gelin adayının şehitlerle ilgili sözleri karşısında ne yapacağını şaşırdı. Sayan, her zaman olduğu gibi suçu yine izleyiciye attı.

Kaynak: piramithaber.com

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@