Rio değil Bodrum

BODRUM'da 2 ay önce açılan dünyaca ünlü eğlence markası Nikki Beach Club'ta düzenlenen Brezilya Şov'daki görüntüler Rio Karnavalı'nı aratmadı. Turistler, Latin müzikleri ile çılgınca dans etti.

Haberler 31.08.2016, 09:23
Rio değil Bodrum
Yaşar ANTER (DHA)- BODRUM'da 2 ay önce açılan dünyaca ünlü eğlence markası Nikki Beach Club'ta düzenlenen Brezilya Şov'daki görüntüler Rio Karnavalı'nı aratmadı. Turistler, Latin müzikleri ile çılgınca dans etti.

Bodrum'daki Torba Mahallesi'ndeki cennet koyda iki ay önce açılışı yapılan Nikki Beach Club'a Türkiye ve dünyanın jet sosyetesi akın etmeye başladı. 2 ay içerisinde milyon dolarlık yatları ile Yunan adalarından ve Akdeniz'den Bodrum'a gelen milyoner ünlüler ve jet sosyete için dünya standartlarında ilginç şov ve dans gösterileri düzenlenmeye başlandı. Geçtiğimiz hafta sonunda düzenlenen Brezilya Şov'da Brezilyalı dansçılar Latin müzikleri eşliğinde yaptıkları samba ve rumba dansları ile tatilciler ile turistleri hayran bırakırken, birçok turist de akşam üstü düzenlenen partiye bu ülkenin renkleri ile katıldı. Şovun ardından violinist Suay Doğanay ise yaklaşık 45 dakika süren canlı performansta viyolası ile çaldığı müziklerle izleyenleri hayran bıraktı.

 
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@