Reyting için senaryoya eklenen müstehcen sahnelerden rahatsızlar

Reyting için senaryoya eklenen müstehcen sahnelerden rahatsızlar! Paramparça'nın genç oyuncularının, reyting için senaryoya eklenen müstehcen sahnelerden rahatsız olduğu iddia edildi. İşte tüm ayrıntılar..

Haberler 04.05.2016, 09:49 04.05.2016, 10:02
Reyting için senaryoya eklenen müstehcen sahnelerden rahatsızlar
memuruz.net - Reyting için senaryoya eklenen müstehcen sahnelerden rahatsızlar! Paramparça'nın genç oyuncularının, reyting için senaryoya eklenen müstehcen sahnelerden rahatsız olduğu iddia edildi. İşte tüm ayrıntılar..

Star TV'de yayınlanan 'Paramparça' dizisinde sular bir türlü durulmuyor. Başrol oyuncuları Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın 'öpüşme krizi'nin mahkemeye taşınmasının ardından genç oyuncuların da senaryoya dahil edilen müstehcen sahnelerden rahatsız olduğu iddia edildi.

HER ŞEY REYTİNG İÇİN

İddialara göre; Erkan Petekkaya ile sorun yaşayan Nurgül Yeşilçay'ın 52. bölümde diziden ayrılmasıyla senaristler, reytingi düşürmemek için genç oyuncular Alina Boz ve Leyla Tanlar'ın sahnelerine ağırlık verdi. Dizide Yeşilçay'ın kızı 'Hazal'ı oynayan Boz'un yer aldığı bölümlere de müstehcen sahneler eklediler. Genç oyuncu da bu durumdan rahatsız olduğunu yapımcı ve yönetmene bildirmesine rağmen senaryoda hiçbir değişiklik yapılmadı.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@