Önce güzelini getirdiler diğerleri sonra

AYDIN'ın Kuşadası İlçesi'ndeki 5 yıldızlı Sea Light Otel, Türkiye ile Rusya arasındaki gerginliğin etkilediği Beyaz Rusya'dan 'Miss Belarus' 2016 ikincisi model Ekaterina Savchuk'u konuk etti.

Haberler 10.07.2016, 09:56 10.07.2016, 13:27
Önce güzelini getirdiler diğerleri sonra
AYDIN'ın Kuşadası İlçesi'ndeki 5 yıldızlı Sea Light Otel, Türkiye ile Rusya arasındaki gerginliğin etkilediği Beyaz Rusya'dan 'Miss Belarus' 2016 ikincisi model Ekaterina Savchuk'u konuk etti. Rusya ile Türkiye arasındaki gerginliğin bitmesine çok sevindiklerini söyleyen Savchuk, "Türkiye'nin gönüllü turizm elçisi olacağım" dedi. Ülkesine mesaj gönderen Savchuk, "Böyle bir ülkeyi sevmemek imkansız, gelin kendiniz görün" diye konuştu.Türkiye ile Rusya arasındaki gerginliğin etkilediği Beyaz Rusya'dan tatilcilerden önce güzeli geldi. Minsk'te 19 Haziran'da yapılan ve üniversite öğrencisi Polina Borodacheva'nın birincilik tacı giydiği 'Miss Belarus 2016'nın ikincisi olan top model Ekaterina Savchuk, yarışma ödülü bir haftalık tatil için Kuşadası'ndaki 5 yıldızlı Sea Light Otel'e misafir oldu. İki ülke arasındaki gerginliğin Belarus'u da etkilediğini söyleyen top model Ekaterina Savchuk, daha önce İstanbul'a geldiğini ve Türkiye'yi çok sevdiğini söyledi. Savchuk şöyle konuştu:"Kuşadası'na ilk defa geldim. Daha önce İstanbul'a gelmiştim. İki ülke arasındaki gerginlik, sadece Rusya'yı değil, Belarus'u da etkiledi. Aylardır Türkiye ile Rusya arasındaki sorunun bitmesini bekledik. Çünkü biz Türkiye'yi çok seviyoruz ve bu gerginliğin bitmesini istiyorduk. Bu kriz sadece bir bölgeyi değil, her yeri etkiledi. Televizyonlardan sürekli gelişmeleri takip ettik. Krizin bittiğini öğrendiğimizde de çok memnun olduk. Bizler de, Ruslar da Türkiye'ye tatile geliyor. Sadece ben değil, tüm arkadaşlarım ve ailem krizin ne zaman biteceğini merak ediyordu. Bittiği için sevindik. Bizde ne güneş var ne de deniz ve kum. Böyle mükemmel bir ortamı, Türkiye'yi sevmemek imkansız. Üstelik bize çok yakın. Uçakla sadece 2.5 saat. Burada olmaktan çok mutluyum. Döndüğümde ise sadece tavsiye değil, herkesi Türkiye'ye Kuşadası'na davet edeceğim. Türkiye'nin gönüllü Turizm elçisi olacağım."SUNUCULUK TEKLİFİ

Üniversitenin Ekonomi bölümünü bitirdiğini, ancak yarışma sonrası birçok yayın kuruluşundan sunuculuk teklifi aldığını belirten Savchuk, "Daha önce bir deneyimim yoktu. Ama model olduğum için, sürekli röportajlar verdiğim için, mikrofona ve kameralara yabancı değilim" dedi. Savchuk, Türk gazetecilerin isteğini kırmayarak bikinisiyle otel havuzunda poz da verdi.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@