Muhteşem Yüzyıl Kösem 18.Bölüm Hümüşah Sultan Geldi Star Tv Son Bölüm İzle

Star Tv'nin Dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan 18.Bölümü yayınlandı. Sırların Ortaya Çıktığı Bir Bölümle Ekranlara Gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Gelecek Bölüm Hakkında Bilinmeyenleri Hepsi Bizden Size Gelecek Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Yeni Bölüm de Hangi Sorular Cevabını Bulacak Hümüşah Sultanın Ortaya Çıkacağı Bu Bölümde Neler Olucak Sahiye Sultan Hapis Hayatından Kurtulacak mı Kösem Neyin Peşinde Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Yeni Bölümü Sakın Kaçırmayın.

Haberler 10.03.2016, 23:22
Star Tv'nin Dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan 18.Bölümü Yayınlandı.

Sırların Ortaya Çıktığı Bir Bölümle Ekranlara Gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan'da Hangi Sorular Cevabını Buldu? Hümüşah Sultan kimdir? bu bölümde Hümüşah Sultan'da ortaya çıktı.

Sırların Çözüleceği Bir Bölümle Ekranlara Gelmeye Hazırlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Hangi Sürpriz Sorular Cevabını Bulucak. Derviş Ve Handan Arasındaki İlişkiye Çözen Halime Haremi Dağıtır. Halime'nin Sinsi Oyunu Meyvesini Verir. Kösem Sultan Ve Handan Karşı Karşıya Gelir. Kösem Sultan Derviş Paşa'nın Ölümü Getirecek Gizli Kanıtın Peşindedir.Kanıta Ulaşan Kösem Gördükleri Karşısında Buz Kesilir.Öte Yandan Safiye Sultan Kız Kulesinde Hapis Hayatı yaşarken Tek Umudu Olan Biricik Kızı Hümüşah Sultan Saray'a Teşvik Eder. İskender Her Yerde Ailesini peşindedir Ailesine Ulaşacak Tek Bir İpucu Bile Onu Çok Sevindirecektir. İskender İstediği İpucuna Ulaşıcak'mı? Zülfikar İle Kösem Sultanın Onun Peşinde Olduğunu Anlayan Derviş Paşa Tehlikeli Bir Oyun Oynar.Öte Yandan şehzade Mustafanın Anne Özlemi Giderek Büyür.Annesinin Yokluğu Şehzade Mustafayı Çok Üzmüştür.Hayatında İlk Kez Sultan Ahmed'in Emrini Dinlemeyip Başına Buyruk Hareket Etmiştir. Ne Varki Büyük Felaketle Sonuçlanan Bu Başına Buyruk Hareketi Hiç Beklemediği Bir Gerçekle Onu Yüzleştirir.Kösem'in Büyük Sırrını Öğrenen Handan Büyük Bir Panik YUapıp Çok Büyük Bir Hata Yapıypor.Handan Artık Geri Dönülmez Bir Yola Girmiştir.Handan Ve Derviş Arasındaki İlişkiyi Öğrenen Halime Handan Ve Kösemi Karşı karşıya Getirecek Dahice Bir Oyun Oynar.Handan gerçekleri İnkar Etmeye Çalışırken Kösem İse Handan'ın Sırrına Adım Adım Yaklaşır. Derviş Paşa Hakkında Düşüncelerinde Gittikçe Kuşkulanan Kösem Mehmet Gitay'la Birlikte Derviş'in Sonunu Getirecek Kanıtın Peşine Düşer.Ne Varki Gerçekleri Ortaya Çıkarmak Sandığı Kadar Kolay Olmayacaktır.Safiye Sultanın Kızı Hümüşah Yıllar Sonra Saraya Gelmiştir.Kösemin Sarayda Alt Etmesi Gereken Artık Biri Daha Vardır Oda Safiye Sultanın Kızı Hümüşahtır Nefesleri Kesecek Bir Bölümle Ekranlara Gelecek Olan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Sakın Kaçırmayınız.

kösem sultan hümüşah sultan
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@