Kurtlar Vadisi Pusu izle yeni bölüm fragmanı çıktı Yeni Sezon Bölümü KVP 264

Hayran kitlesi her geçen gün hızla artan yıllara meydan okuyan fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonu ile hayranları ile bir kez daha buluşmaya hazırlanıyor.

Haberler 09.09.2015, 17:30
Kurtlar Vadisi Pusu izle yeni bölüm fragmanı çıktı Yeni Sezon Bölümü KVP 264

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 11 haziran perşembe günü 263. bölümü ile sezon finali yaptıktan sonra 2 aylık bir dinlenme molasına çekildi. Eylül ayı başında yeni sezon için toplanma kararı alan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi set ekibi eylül ayı başında yeni sezon çekimlerine başlayacak; ancak dizinin yeni sezonda ne zaman başlayacağı şuanda net olarak açıklanmadı. Resmi açıklama geldiğinde sizlere duyurulacaktır. Kurtlar vadisi 264. bölüm tanıtım fragmanı haberimizin devamında.

                                                       

Kurtlar Vadisi Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı - Ne Zaman Başlıyor?  

 

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi için 2015-2016 yılı yeni sezonda Pana Film ile Kanal D arasında anlaşmalar tamamlandı. Efsane dizi bir kez daha aynı kanal ile ekranlarda olacak.

Polat Alemdar ve ekibi yeni sezonda ülkenin karanlık odaklarına ve dış güçlerin ülkeyi karıştırmak için gönderdiklerine karşı verdiği savaşta daha da güçlenecek.

Kurtlar Vadisi Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı - Ne Zaman Başlıyor? 

Yeni sezonda Kurtlar Vadisi Pusu dizisinden ayrılacak bir sürü oyuncu var. Fakat diziye muhteşem isimler katılacak. Bu sezon biliyorsunuz Polat Alemdar hem annesini hemde babasını kaybetti. Bu kayıpların ardından bir büyük kayıpta Polat Alemdar’ın yeni evlendiği eşi Leyla, Çiğdem Batur diziden ayrıldı. Daha öncede eşi ölmüştü Polat Alemdar’ın. Yeni sezonda sadece kayıplar yok tabiki, diziye yeni sezonda bir efsane isim geri dönüyor.

Kenan Çoban (Abdulhey): Bir  Kurtlar Vadisi Pusu efsanesi olan Abdülhey’in Kurtlar Vadisi Pusu dizisine döneceği yoğun şekilde gündemde olan konular arasında. Her ne kadar i,ki arafta bu durumu yalanlasa da  Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin 2015 2016 yeni sezon sürprizi Abdülhey’in dönüşü olabilir.  

Kurtlar Vadisi Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı - Ne Zaman Başlıyor?

Abdulkadir Şaşmaz'ın oğludur. Tam adı Muhammed Necati Şaşmaz'dır. 15 Aralık 1971 yılında Elazığ`da doğdu. Asıl mesleği turizmcilik olan Şaşmaz, eğitimini Kanada'da tamamladı. ABD`de 6 sene kalan Şaşmaz, 2001 yılında bir süreliğine ailesini ziyarete geldiği sırada geri dönüş uçak biletini 11 Eylül 2001 tarihine aldı. Amerika`da yaşanan saldırılar sebebiyle uçağı Amerika'ya varamadan geri dönen Şaşmaz, sonradan ailesinin çekinceleri ve ısrarı üzerine Amerika'ya dönmekten vazgeçti.

Hayatına Türkiye'de devam etme kararı alan Necati Şaşmaz, Ankara'da sigorta acentesi açtı. Çok geçmeden İstanbul`da Osman Sınav`la bir iş görüşmesine oturdu. Kendisine bir yapımın senaryo ekibinde yer alması teklifi geleceğini beklentisi ile görüşmeye gitti. Osman Sınav'ın "Bir dizi düşünüyoruz, seni de başrolde düşünüyorum" sözlerine, düşünmek istediğini söyleyen Şaşmaz, bir ay sonra teklifi kabul etti.

Hayatını tamamen değiştirdiğini söylediği Kurtlar Vadisi projesine böyle başlayan Necati Şaşmaz, özel hayatının kalmadığını, "Beni sadece Ankara`da ismimle çağırıyorlar, İstanbul`da herkes Polat diyor" sözleri ile dile getirdi.

Amerika'da kaldığı dönemde yeşil kart sahibi olan Şaşmaz, bedelli askerlikten yararlanarak, askerliğini 28 gün yaptı. Raci Şaşmaz (Kurtlar Vadisi dizisinin senaristi) ve Zübeyr Şaşmaz adında iki kardeşi vardır.

Necati Şaşmaz'ın, içerisinde ilâhi aşkı anlatan şiirlerinin yer aldığı bir şiir kitabı bulunmaktadır. Ankara'da bulunduğu gençlik yıllarında başından bir aşk hikayesi geçen Şaşmaz, yaşadığı duyguları şiire aktardı. Bu dönemde içerisinde bulunduğu tasavvuf kültürünün de etkisiyle ilâhi aşkı şiirlerine yansıtan Şaşmaz, şiirlerini ise "Akş" ismini verdiği bir kitapta topladı.

Şaşmaz'ın kaleme aldığı aşk yüklü şiirlerden birkaçı, Muhammed Necati Şaşmaz ismiyle internette de yayınlandı ve şiirlerin Şaşmaz tarafından Ankara'da bir matbaada bastırıldığı öğrenildi. Ancak ünlü oyuncu, 20'li yaşlarda kaleme aldığı ve edebi yönden de küçümsenmeyecek değerdeki bu şiirlerini ortaya çıkarmadı.

Kitapta 'Aşkın nöbeti', 'Sen ve Diken', 'Balıkların Kokusu', 'Sesin' adlı şiirler yer almaktadır.

[Necati Şaşmaz Polat Alemdar]

Polat Alemdar Kimdir? Polat Alemdar, Türk devleti tarafından kurulmuş gizli bir örgütün iyi yetiştirilmiş bir ajanıdır. Yurtdışında gizli görevlere katılmıştır. Son 3 yılını Türkiye`deki mafyanın içine karışıp, mafyayı içerden çökertmeye çalışmakla geçişmiştir. Her tür silah kullanmada ve dövüş sanatında uzmanlaşmıştır. İngilizce, fransızca, arapça, kürtçe ve Rusça`yı kusursuz konuşabilir.

Polat Alemdar, duyguları yerine neden ve mantıkla hareket eder. Her türlü riski ve kötü gidişatı kendi lehine kullanmaya çalışır. Doğuştan idarecidir. Düşmanlarına karşı ne kadar acımasızsa, masumlara karşı da o kadar merhametli koruyucudur.

[Necati Şaşmaz Polat Alemdar]

Oynadığı Filmler Yilanlarin Öcü (1985) - Efe rolünde : ??  Kurtlar Vadisi - TV Dizisi (Özgü Namal, Oktay Kaynarca, Osman Sınav, Serdar Akar, Soner Yalçın, Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener)  Kurtlar Vadisi - Irak (2006) - Sinema Filmi [ Bergüzar Korel, Gürkan Uygun (Memati), (Güllü Erhan), (Abdülhey Çoban)

Kaynak: Memuruz.net

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@