Halikarnas Disko Ece Seçkin İle Sezonu Kapattı

BODRUM'da  dünyaca ünlü Halikarnas Disko, Ece Seçkin'in de sahne aldığı parti de sezona veda etti.

Haberler 28.09.2015, 19:59
Halikarnas Disko Ece Seçkin İle Sezonu Kapattı
(DHA) - BODRUM'da  dünyaca ünlü Halikarnas Disko, Ece Seçkin'in de sahne aldığı parti de sezona veda etti. Kendine eşlik eden DJ Ozan Doğulu ile samimi pozlar veren Seçkin'in, tatilcileri coşturduğu konserinde sık sık elbisesinin eteğini çekiştirmesi dikkati çekti.

Bodrum'un simgelerinden olan ve bu sezon 36'ncı yılını kutlayan Halikarnas Disko düzenlenen parti ile yaza veda etti. Dansçılar ve şov gruplarının sahne aldığı gecede 'Hoşuna mı Gidiyor' şarkısı ile performansına başlayan Ece Seçkin'e, DJ Ozan Doğulu eşlik etti. Samimi pozlar verdiği Doğulu'ya mesleki konuda övgüde bulunan Seçkin'i yaklaşık 1200 kişi izledi.

Uzun süredir pembe olan saçlarının doğal hali ile ilk kez 1 Eylül'de yine Halikarnas'ta sahne alan Seçkin'in, bu kez de saçlarını kısalttığı görüldü. Pop müzikte dikkatleri çekmeyi başaran ve bu yıl çıkardığı albümünün de adı olan 'Aman Aman' şarkısı ile devam eden Seçkin, konserinde siyah kostümü ile de dikkati çekti.

Seçkin, danslarıyla da göz doldurduğu performansında, sık sık elbisesinin etek kısmını aşağıya doğru çekiştirmesi objektiflere de yansıdı. Tatilciler hareketli şarkılar eşliğinde dans edip doyası eğlendi. Dansçıların ve şov gruplarının sahne aldığı gecede dev ekranda, Türkçe ve İngilizce olarak 'Seneye yaza görüşmek üzere' mesajı yayınlandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@