Güneş'in Kızları Fragman İzle

Güneş'in herkesten sakladığı sır ne? Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları 12. bölüm fragmanını yayınladı. Son bölümde herkesi merakta bırakan dizinin yeni bölümünde Güneş'in geçmişi ortaya çıkıyor. Güneşin Kızları yeni bölümde yaşanacaklar haberimizde.

Haberler 06.09.2015, 13:16
Güneş'in Kızları Fragman İzle

 

Kanal D’nin, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda; Emre Kınay, Evrim  Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel, Miray Akay, Meltem Gülenç, Funda İlhan, Teoman Kumbaracıbaşı, Süreyya Güzel, İrem Helvacıoğlu, Sarpcan Köroğlu, Kanat Heparı, Sarper Arda’nın paylaştıkları sevilen dizisi “Güneşin Kızları” Pazartesi akşamı yayınlanan yeni bölümü ile günün en çok izlenen programı oldu.

 

Dizinin önceki akşam yayınlanan son bölümü , Tüm Kişiler’de yüzde 6.93 reyting ve yüzde 20.65 izlenme payı alırken, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de de yüzde 6.81 reyting ve yüzde 20.43 izlenme payı ile zirvede yer aldı.

Pazartesi akşamı 11. son bölümü ile herkesi ekrana kilitleyen Güneşin Kızları 12. bölüm fragmanını da yayınladı. Güneş'in geçmişi ile ilgili sırların ortaya çıkması aileyi sarsıyor. Peki Güneş'in bu duruma nasıl bir açıklaması olacak?   GÜNEŞİN KIZLARI 12. BÖLÜM FRAGMANISon Bölümde Neler Oldu?   Savaş, Nazlı’ya karşı başka türlü bir şeyler hissettiğini anlayınca ona buluşma teklif eder. Nazlı’yı tatlı bir ilk buluşma telaşı sarar. Bu defa o da Savaş’ın ona olan aşkını ilan edeceğine ikna olmuş gibidir. Ali, Tuğçe ve Didem’in Selin’in görüntülerini internette yaydıklarını öğrenir. Çok öfkelenir,  Selin’den nasıl özür dileyeceğini bilemez. Selin olayları sindirmiş gibi görünse de, bu kimsenin yanına kalmayacaktır.   Zafer’in, Peri’yi takip ettiğini öğrenen Güneş, Zafer’le yüzleşmeye karar verir. Bu kararını paylaştığında Haluk, Güneş’i yalnız bırakmak istemez. Zafer’in peşine düşer. Rana, Haluk’un değişeceğine inanmamaktadır. Haluk’a karşı ajanlık yapar ve öğrendikleri karşısında şok olur. Haluk’la pazarlığa oturur. Ya Güneş’i ve kızları artık azad edip onlara zarar vermeyecek ya da Rana bizzat kendisi gitmelerini sağlayacaktır.

 

Kaynak: Memuruz.net

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@