Gülben Ergen, Tarsus'ta Albümünü İmzaladı

MERSİN'in Tarsus İlçesi'nde hayranları ile buluşan ünlü sanatçı Gülben Ergen, 5 yıl aradan sonra çıkardığı 'Kalbimi Koydum' isimli yeni albümünü imzaladı.

Haberler 14.11.2015, 20:53
Gülben Ergen, Tarsus'ta Albümünü İmzaladı
(DHA)- MERSİN'in Tarsus İlçesi'nde hayranları ile buluşan ünlü sanatçı Gülben Ergen, 5 yıl aradan sonra çıkardığı 'Kalbimi Koydum' isimli yeni albümünü imzaladı.

Tarsu Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte hayranları için albümünü imzalayan Gülben Ergen'e Tarsuslular yoğun ilgi gösterdi. Hayranları ile yakından ilgilenen ünlü sanatçı, "Uzun zamandır Mersin'e ve Tarsus'a gelmek için sabırsızlanıyordum. Bu muhteşem kalabalığınız için çok teşekkür ediyorum. Umarım albümü beğenmişsinizdir. Sizde kalbini koyanlardansınız, ben de kalbimi koyanlardanım. Sizi çok seviyorum" dedi.

Hayranlarının oluşturduğu kalabalıkta ezilmesinler diye ayrı bir bölüme alınan 3 engelli hayranını gören Ergen, albümünü imzaladığı masandan kalkarak onları öptü. Onlara albümünü hediye etti. Engellilerin fotoğraf çektirme isteğini de kırmayan Ergen yaklaşık 1 saat boyunca diğer hayranları için de imza dağıttı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@