Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için özel şarkı bestelendi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için özel şarkı bestelendi! Atv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglerdeki başarısıyla zirvedeki yerini kimseye bırakmayan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi için Lodos adında özel şarkı yapıldı.

Haberler 04.03.2016, 00:04 04.03.2016, 01:17
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için özel şarkı bestelendi
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için özel şarkı bestelendi! Atv ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglerdeki başarısıyla zirvedeki yerini kimseye bırakmayan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi için "Lodos" adında özel şarkı yapıldı.

Yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın yaptığı başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı yılın en iddialı yapımı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Salı günü yayınlanan 25. bölümünde söylenen şarkı sosyal medyaya damga vurdu.
Söz ve müzik başarılı sanatçı Ayla Çelik'e ait olan 'Lodos' adlı şarkıyı Karadeniz müziğinin sevilen ismi Selçuk Balcı seslendirdi. Hızır Çakırbeyli'nin karısı Meryem'i evden attığı ve akabinde yeni hayatına adım attığı yol sahnelerinde yayınlanan şarkı sosyal medya da yoğun ilgi gördü.

Heyecan temposu sürekli artan dizi için belirlenen şarkının düzenlemesi 1 ay sürdü. Müzik direktörlüğünü Hasan Saltık'ın yaptığı dizinin şarkıları da kendisi gibi fenomen oluyor.

26.BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 1 Mart'ta yayınlanan son bölümünde konseyden 4 kişi ayrılmıştı. Dizinin yeni bölüm fragmanında konseyin Hızır önderliğinde toplanacağı ortaya çıktı. İşte; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm detayları ve gelişmeler.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26. bölüm fragmanı dizinin takipçileriyle paylaşıldı. Yeni bölüm fragmanında konseyin Hızır'ın etrafında toplanacağı ortaya çıktı. 1 Mart Salı akşamı ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25. son bölümünde Meryem, Hızır tarafından evden kovulmuş ve artık tek başına yaşamaya başlamıştı.

Peki; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26. bölümünde neler yaşanacak?

8 Mart Salı akşamı yayınlanacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 26. yeni bölümünde konsey başkanı Ünal'ın koltuğu sallanıyor. Konsey ise Hızır'ın etrafında toplanıyor.
 
Memuruz.net
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@