Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16. son bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16. son bölüm fragmanı yayınlandı.16. bölüm fragmanında Meryem hapishaneden çıkıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Mahmut tehlikeli bir oyunun içinde yer alıyor. Mahmut Şahin Ağa'yı sırtından vuruyor. Aksiyonun, hesaplaşmaların ve yeraltı dünyasında yaşanan olayların adresi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16. bölümü ile kendi gününde kendi saatinde Atv ekranlarında olacak...

Haberler 21.12.2015, 22:32
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16. son bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni sezonun iddialı yapımının yarın ekrana gelecek bölümünde Meryem'in cezaevi günleri bitiyor. İşte, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16. bölüm fragmanı ve detayları, haberimizde!

 

Yeraltı dünyasının kirli dünyasıyla tek başına başetmeye çalışan dava adamı Hızır'ın hayatını ele alan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16. bölümü sürprizlerle dolu, aksiyonu ve heyecanı bol sahneleriyle 22 Aralık Salı akşamı Atv'de!

Başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Meryem'in hapisten çıkması, Çakırbeyli ailesini yeniden bir araya getirir. Meryem'in cezaevine girmesinin sebebi olan Nazlı, büyük pişmanlık ve kin duyar. Planı ters tepmiş, Meryem'in cezaevine girmesi onun aleyhine sonuçlanmıştır. Artık haklı iken haksız konuma düştüğü gibi sevdiği adam ve eşi artık eskisinden daha da çok bağlıdır birbirlerine. Hızır için ailevi sorunlar bir nebze de olsa çözülse de masadaki işle karışır. Hızır, masadakilere karşı tek başına mücadele etmeye çalışırken; Sibiryalı baskını sonucu ele geçirilen para masanın taktirini kazanır. Hızır'ın bu cesur hamlesi herkesi memnun etmiştir. Sibiryalı parasını geri istese de artık bunun mümkün olmadığını herkes bilir. Ünal Kaplan ise bu yaşananlardan kendisine pay çıkaracaktır.


EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'A BOMBA TRANSFER

Hergeçen hafta izleyici kitlesini daha da genişleten, aksiyon sahneleriyle ekrana kilitleyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bomba transferlerine devam ediyor. Fenomen diziyle son transfer ekranlara yeni veda eden Yılanların Öcü'nden geldi. Usta oyuncu Nail Kırmızıgül, başrollerinde; Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Müjde Uzman, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba gibi isimlerin yer aldığı kilitleyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Kaynak: Memuruz.net

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@