Cengiz Kurtoğlu'ndan darbecilere tepki

Ediz VERDİOĞLU/ İZMİR, () - İZMİR'in sahil şeritlerinden Özdere'de sahneye çıkan ve sevenlerine unutulmaz saatler yaşatan ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'da yaptığı darbe girişimine...

Haberler 24.07.2016, 12:18
Cengiz Kurtoğlu'ndan darbecilere tepki

Ediz VERDİOĞLU/ İZMİR, () - İZMİR'in sahil şeritlerinden Özdere'de sahneye çıkan ve sevenlerine unutulmaz saatler yaşatan ünlü sanatçı Cengiz Kurtoğlu, Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'da yaptığı darbe girişimine sert tepki göstererek, Türk halkının vatanına ve toprağına sahip çıktığını söyledi.
Özdere sahilinde faaliyet gösteren Sunis Efes Royal Palace, arabesk müziğin sevilen ismi Cengiz Kurtoğlu'nu ağırladı. Yaklaşık 700 kişinin alkışları arasında sahneye çıkan Kurtoğlu, 'Yorgun Yıllarım' adlı şarkısıyla başladığı konserinde eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuarını seslendirdi. Konserinde 1980'li yıllara damgasını vuran 'Hain Geceler', 'Gelin Olmuş Gidiyorsun', 'Liselim', 'Önce Birkaç Damla', 'Yıllarım' ve 'Gece Olunca' gibi unutulmaz şarkılarını seslendiren Kurtoğlu, konuklara nostaljik bir gece yaşattı. Kurtoğlu, konserinde hayranlarıyla fotoğraf da çektirdi. 
Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cengiz Kurtoğlu, 15 Temmuz'da yaşanan darbe girişimine sert tepki göstererek şöyle dedi:
"Başımıza gelen vahim olaydan sonra, Allah korudu hepimizi. Dirayetli, vatanına, milletine ve toprağına sahip çıkan aziz milletimiz, bizleri bu pislikten, şerefsizlerden kurtardı hayırlısıyla. Başımızda olan yöneticileri ve halkımızı Allah başımızdan eksik etmesin. Darbe girişiminden dolayı konserler de etkilenme oldu. Ama bugün Özdere'deki otelimiz dolu, geceye de rağbet var. Artık normal yaşam devam ediyor." 
MİDE AMELİYATIYLA 2 AYDA 26 KİLO VERMİŞ

Yaklaşık iki ay önce mide ameliyatı olduğunu hatırlatan Cengiz Kurtoğlu, ameliyattan sonraki kısa dönem içinde 26 kilo verdiğini belirterek şunları söyledi:
"Bir o kadar daha gidecek inşallah. Ameliyattan sonra spor yapmak gerekiyor. Artık her şeyi normal yiyebiliyorum. Hocamın söylediği bütün tetkikleri uyguladım. Sağlığım, gücüm ve kuvvetim yerinde. Sağlık ve sıhhat çok önemli, ben de çok mutluyum."
HAKAN ALTUN İLE ORTAK ALBÜM
Cengiz Kurtoğlu, fantezi müziğin sevilen isimlerinden Hakan Altun ile ortak bir albüm hazırlığında olduklarını açıkladı. Kurtoğlu, "Sevgili Hakan Altun ile beraber bir projemiz var. Ben Hakan Altun'un altı şarkısını okuyacağım, Altun'da benim klasiklerden altı şarkımı okuyacak. Böyle bir albüm hazırlıyoruz. Yakın zamanda çalışmalarına başlayacağız ve yeni yıla kadar bu projemiz hayata geçmiş olur" diye konuştu. OTOĞRAFLI
 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@