Bülent Ortaçgil'den Nostalji Konseri

TÜRK Pop Müziği’nin usta isimlerinden Bülent Ortaçgil, Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde 1970’li yıllardan bugüne kadar unutulmayan şarkılarını söyledi.

Haberler 16.11.2015, 10:24
Bülent Ortaçgil'den Nostalji Konseri
 (DHA)- TÜRK Pop Müziği’nin usta isimlerinden Bülent Ortaçgil, Beylikdüzü Kültür Merkezi’nde 1970’li yıllardan bugüne kadar unutulmayan şarkılarını söyledi.

Pop müzikte güçlü yorumu ve unutulmaz şarkılarıyla 1970’li yıllardan günümüze kadar adını duyuran Bülent Ortaçgil’e özellikle orta yaşlı hayranları büyük ilgi gösterdi. Konserine başlamadan önce “Keyfinize bakın, eskisi kadar ukala ve suratsız değilim artık. Sohbet edin, mırıldanın, bana eşlik edin” diyerek, espri yapan Ortaçgil, ilk 45’liğinin yanı sıra 2011 yılında çıkardığı son albümündeki şarkıları söyledi. Ortaçgil, özellikle ‘Tut vira tut’, ‘Değirmenler’,’ Benimle oynar mısın?’, ‘Olmalı mı, olmamalı mı?’, ‘Sensiz Olmaz’, ‘Uyusun da büyüsün’, ‘Aşk var mı?’ şarkılarını salonu dolduran hayranları ile bir ağızdan söyledi. Konseri izleyen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Paris’teki bombalı saldırıları kınarken, “Kalbimiz Fransa’da, insanlığın başı sağ olsun” dedikten sonra Bülent Ortaçgil’e çiçek verdi.Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@