Begüm Kütük: Romantik Giyinmekten Hoşlanıyorum

OYUNCU Begüm Kütük, "Romantik giyinmekten hoşlanıyorum. Rahatlık, benim için çok önemli" dedi.

Haberler 15.10.2015, 17:28
Begüm Kütük: Romantik Giyinmekten Hoşlanıyorum
 İhsan DÖRTKARDEŞ/(DHA)- OYUNCU Begüm Kütük, "Romantik giyinmekten hoşlanıyorum. Rahatlık, benim için çok önemli" dedi.

Bugüne kadar 'Mar' filmi 'Siyad Film Festivali'nde en iyi film ödülü, Malatya Film Festivali Jüri Özel Ödülü, İskenderiye Uluslararası Film Festivali En iyi Film Ödülü'nü alan Kütük, uydu aracılığı ile yayın yapan MBC4 kanalındaki ‘Turki Ekstra’ programında soruları yanıtladı. Arap kanallarında da son dönemde yayınlanan ‘Çalıkuşu’ adlı dizide Neriman, ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisinde Defne karakterini canlandıran Begüm Kütük, modacı Özlem Süer’i ‘Romantik giyim anlayışı’ nedeniyle tercih ettiğini söyledi. Begüm Kütük, şöyle dedi:

"Özlem Süer’in modellerinin hepsi çok romantik, çok sofistike, elegan. Ben gündelik hayatta da Özlem hanımdan gidip bir parça alıp kendimi çok öz güvende hissedip, gezebiliyorum. Akşam çok önemli bir davete giderken de güzel bir abiye gece elbisesi ile çıkabiliyorum. Öyle olduğu için birbirinden farklı tarzlara sahip olduğundan benim ilk adresim diyebilirim. Çok çok seviyorum. Romantik giyinmekten hoşlanıyorum. Rahatlık, benim için çok önemli. Sadelikten yana daima yana olmayı seviyorum. Trendleri takip edip ona uygun giyinmeyi tercih ediyorum diyebiliyorum.”

6.5 METRE UZUNLUĞUNDAKİ GELİNLİK

Begüm Kütük, Erdil Yaşaroğlu ile 5 yıl önce evlendiğinde yaklaşık 6.5 metre uzunluğunda kuyruğu olan bir gelinlik giydiğini anlatırken, "Düğünümde her an giyemeyeceğim bir şeyi tercih ettim. Çok kabarık, kabarık bir eteği vardı. Yaklaşık 6.5 metre kuyruğum vardı. Çok kabarık bir gelinlikti yani. Barbie elbisesi gibiydi çok kocaman, çok güzeldi" diye konuştu.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@