Altın ve Pırlantalar Göz Kamaştırdı

AYDIN'ın Didim İlçesi'nde düzenlenen altın defilesinde, yeni sezon altın ve pırlanta ürünleri göz kamaştırdı.

Haberler 30.12.2015, 14:14
Altın ve Pırlantalar Göz Kamaştırdı

(Aydın), (DHA)- AYDIN'ın Didim İlçesi'nde düzenlenen altın defilesinde, yeni sezon altın ve pırlanta ürünleri göz kamaştırdı.

D-Marin Didim Yat Kulübü'nde düzenlenen yeni yıl altın defilesine, Didim Kaymakamı İskender Yönden ve eşi Ayşenur Yönden, Didim'in iş dünyası temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Aydın Kuyumculuk firmasının ev sahipliğini yaptığı altın defilesinde Fagold, Regold, Roberto Bravo, Assos Pırlanta, Atakan, Arbaş, Yamachi ve Dorsay Pırlanta markalarının yeni sezon pırlanta ve 22 ayar ile 14 ayar konsept ürünleri, İzmir'den gelen 5 manken tarafından tanıtıldı.

Aydın Kuyumculuk firması sahiplerinden Eylem Aydın, Didim şubesi olarak yeni yıl dolayısıyla ve konsept ürünleri tanıtmak amacıyla altın defilesi düzenlediklerini söyledi. Bu defileyi geleneksel hale getirerek, her sene gerçekleştirmeyi düşündüklerini ifade eden Eylem Aydın, "Böyle bir etkinliğin Didim'in yanı sıra Ege'de ilk olduğunu düşünüyoruz. Aydın Kuyumculuk firması olarak çalıştığımız 8 markanın yeni konsept ürünleri bugün burada sergileniyor. Bizleri burada yalnız bırakmayan ilçe kaymakamımız ve diğer değerli dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz" dedi.

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@