Ajda Pekkan, Bodrum'da coşturdu

SÜPER Star Ajda Pekkan, Bodrum'da konser verdi. Sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendiren Pekkan, güzel bir gece yaşattı. Bodrum Antik Tiyatro'da sahneye çıkan Ajda Pekkan'ı, kardeşi Semiramis Pekkan'ın da aralarında...

Haberler 31.08.2016, 11:06
Ajda Pekkan, Bodrum'da coşturdu
SÜPER Star Ajda Pekkan, Bodrum'da konser verdi. Sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendiren Pekkan, güzel bir gece yaşattı.
Bodrum Antik Tiyatro'da sahneye çıkan Ajda Pekkan'ı, kardeşi Semiramis Pekkan'ın da aralarında olduğu 2 bin 500 kişi izledi. Yazın renkliğini yansıtan, uçuşan elbisesiyle sahne alan Pekkan, konserine yeni şarkısı 'Ayrılık Ateşi' ile başladı. 2'si erkek 4 dansçının sahnede eşlik ettiği Pekkan'ın keyifli olduğu görüldü. Şarkılarını seslendirirken bol bol dans da eden Ajda Pekkan, gençlere taş çıkarttı. Temposunu düşürmeden konserini sürdüren Pekkan, 'Resim' adlı şarkısını da seslendirdi. Dansçıların da eşlik ettitği Pekkan, daha sonra da 'Yakar Geçerim' şarkısıyla izleyenleri coşturdu. Yaklaşık 2 saat kalan Pekkan, izleyenlere keyifli bir gece yaşattı. Pekkan, sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi.

FOTOĞRAFLI 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@