Acun Ilıcalı'yla karşılaştı, hayatı değişti...

Gizem Hatipoğlu Trafikte Acun'a Sitem Etmiş, Ünlü Olmuş! Güzel sunucu şöhret hikayesini anlattı: Trafikte tesadüfen Acun Ilıcalı'yla karşılaştık. Camı açıp, Ben yarışmanıza başvurdum. Geri dönmediniz. dedim. Her şey böyle başladı.

Haberler 13.03.2016, 00:16 22.03.2016, 23:51
Acun Ilıcalı'yla karşılaştı, hayatı değişti...
Gizem Hatipoğlu Trafikte Acun'a Sitem Etmiş, Ünlü Olmuş! Güzel sunucu şöhret hikayesini anlattı: Trafikte tesadüfen Acun Ilıcalı'yla karşılaştık. Camı açıp, "Ben yarışmanıza başvurdum. Geri dönmediniz." dedim. Her şey böyle başladı.

"Var mısın Yok musun" yarışmasıyla ekran geldikten sonra üne kavuşan Gizem Hatipoğlu, şöhrete uzanan yola nasıl çıktığını, her şeyin bir tesadüfle başladığını anlattı.

ACUN ILICALI'YLA KARŞILAŞTI, HAYATI DEĞİŞTİ

Güzel sunucu, hayatını etkileyen tesadüfü şu sözlerle dile getirdi:

"Bilgi Üniversitesi'nde reklamcılık okudum. Çocukluktan beri hep televizyonda olma hayalim vardı. Yine de bir yarışmayla tanınacağımı düşünmezdim. Zaten her şey tesadüfle başladı. Bir gün arkadaşımla trafikte giderken tesadüfen Acun Ilıcalı'yla karşılaştık. Araçlarımız yan yana durdu. Aslında içine kapanık biriydim ama o an kendimden beklemeyeceğim bir şekilde arabanın camını açıp: "Ben yarışmanıza başvurdum. Geri dönmediniz" dedim. Her şey böyle başladı. Memuruz.net
Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@