2018 Survivor All Star Ne Zaman? Survivor Ünlüler-Gönüllüler Yarışmacı Listesi

Türk televizyonlarının en kaliteli yapımlarından biri olan survivor yeni yılda survivor all star olarak tekrar düzenlenecek. Acun ılıcalının en başarılı yapımlarından olan survivor bu yılda birbirinden değerli yarışmacılarıyla herkesi televizyon ekranlarına kilitleyecek.

Haberler 01.02.2018, 21:30
2018 Survivor All Star Ne Zaman? Survivor Ünlüler-Gönüllüler Yarışmacı Listesi

Kamu Ajans - Acun Ilıcalı'nın reyting rekorları kıran yarışma programını Survivor 2018 heyecanla bekleniyor. Survivor 2018 bu yıl All-Star olarak düzenlenecek ve geçmişteki şampiyonlar bir kez daha şampiyonluk için mücadele edecek. Acun Ilıcalı bu yıl yapılacak Survivor için de bir çok sürprizi şimdiden hazırlamış  durumda.

Türk televizyonlarına yeni bir soluk kazandıran Acun Ilıcalı yurtdışı menşei'li yarışmaları Türk televizyonlarına kazandırarak önemli bir projeye el attı. Televizyonculuğa ilk adımı spor spikeri sonrasında da kendi hazırlayıp sunduğu Acun firarda programıyla giriş yapan Acun Ilıcalı sonrasında yabancı firmalardan aldığı yarışma programları ile Türk televizyonlarda önemli bir adım attı.

Yeni yayın döneminde tekrar izleyicisinin karşısına çıkacak olan survivor 2018 yılında yayınlanacak yeni bölümü için yarışmacı seçimlerine başladı. Her ne kadar gönüllüleri tanımak mümkün olmasada ünlüler tarafında hangi ünlülerin olacağı merak ediliyor. Son yıllarda yarışmacılar sporcu ve dizi oyuncularından yana belirlensede bu yıl kimlerin yarışmada olacağı merak ediliyor. Survivor 2018 bu yıl 10 Şubat 2018 tarihinde başlayacak.

Türk televizyonlarının Einstein'ı olarak adlandırılan Acun Ilıcalı geçmişten günümüze medya sektörünün en önemli atılımını yapan isim olarak göze çarpıyor. Acun Firarda, Fear Factor, Var mısın? Yok musun?, Söyle Söyleyebilirsen ve Devler Ligi gibi büyük projelere önderlik eden Acun Ilıcalı belkide en büyük sükseyi Survivor yarışma programıyla yaptı. 

Her yılın belli bir döneminde ünlü insanlar ve gönüllü insanları ıssız adalara yerleştirerek burada açlık ve yaşam mücadelesinin yanında iki ayrı grubu birbiriyle yarıştıran yarışma formatında olan survivor yayın saatinde milyonlarca izleyicisini ekranlar kitliyor.

Açıklanan yarışmacı sayısı henüz 11... Bunlardan 50 günde Iğdır’dan İstanbul’a yürüyerek ‘Survivor’ hayaline kavuşan Cumali Akgül, ‘Survivor Gönüllüler’de yarışacak. Kaldı geriye 10 ünlü.

SURVİVOR 2018'İN YARIŞMACILARI

-Cumali Akgül

-Turabi Çamkıran

-Sema Aydemir


-Nagihan Karadere

-Merve Aydın

-Murat Ceylan

-Hilmi Cem İntepe

-Adem Kılıççı

-Hakan Hatipoğlu

-Nihat Doğan

-Ümit Karan

-Sahra Işık

-Nevin Yanıt

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@