2 Mart 2016 Survivor SMS Sonuçları belli oldu - Survivor SMS sıralaması tıkla öğren

Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşandı. 2 Mart 2016 tarihinde Survivor'a veda eden isim belli oldu. İşte o isim.... 2016 adasında kim elendi sorusunun yanıtını salı günü yerine çarşamba günü yanıt buluyor. Survivor'da kim elendi, SMS sonuçları neden ertelendi? Acun.com Survivor SMS sonuçları açıklandı mı? Survivor SMS sonuçları nasıl şekillendi? Efecan Dianzenza kimdir? Semih Öztürk kimdir kaç yaşında? Survivor SMS sonuçları

Haberler 02.03.2016, 23:20 02.03.2016, 23:25
2 Mart 2016 Survivor SMS Sonuçları belli oldu - Survivor SMS sıralaması tıkla öğren
Survivor'a veda eden isim 23:21'de Acunn.com ve TV 8 ekranlarından açıklandı. Veda eden kişi AYLİN

Survivor SMS Sonuçları - Acunn.com - Survivo'dan kim elendi? Survivor heyecanı nefes kesmeye devam ediyor. Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Survivor 2016 adasında kim elendi sorusunun yanıtını salı günü yerine çarşamba günü yanıt buluyor. Survivor'da kim elendi, SMS sonuçları neden ertelendi? Acun.com Survivor SMS sonuçları açıklandı mı? Survivor SMS sonuçları nasıl şekillendi? Efecan Dianzenza kimdir? Semih Öztürk kimdir kaç yaşında? Survivor SMS sonuçları

Survivor 2016 adasında kim elendi sorusunun yanıtını salı günü yerine çarşamba günü yanıt buluyor. TV8 kanalı Survivor finalini beklenmedik bir şekilde 2 Mart çarşamba gününe kaydırdı. Survivor ada konseyinde gönüllüler takımı eleme adayı olarak Semih Öztürk'ü çıkarmıştı. Kişisel dokunulmazlığı kazanan Gizem Kerimoğlu da elenmek üzere Efecan Dianzenza adını vermişti.

Survivor 2016 SMS sonuçları acunn.com sitesi tarafından saat 22.00'dan sonra yayınlanacak. Survivor SMS oylaması sonuçları ve gönüllüler sıralaması Acun Medya verileri tam liste halinde çıktığı anda bu haberde olacak.
Survivor adasında yine nefes kesen bir eleme var. Geçen hafta dokunulmazlığı ünlüler kaybetmiş ve Yağmur Özdemir elenmişti. Bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı için gözler gönüllüler adasında. Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler elenmesi için Semih Öztürk ile Efecan Dianzenza adını çıkardı.

ACUNN.COM SURVİVOR SMS SONUÇLARI

Acunn.com tarafından yayınlanacak Survivor 2015 SMS sonuçları gönüllüler sıralaması kim elendi sorusunun yanıtını verecek.

Survivor 2016 SMS sonuçları ve gönüllüler sıralaması acunn.com sitesi tarafından saat 22.00'dan sonra yayınlanacak. Acunn.com Medyagönüllüler SMS sıralaması sonuçlarını tam liste halinde bu haberden ulaşacaksınız. Survivor SMS sonuçları büyük bir merakla beklenirken eleme adayı olan Semih Öztürk'ün de birinci çıkma ihtimali buluyor. Bu durumda Semih Öztürk elenmekten kurtulacak ancak eleme için isim veremeyecek, onun yerine ikinci olan kişi isim belirleyecek.
Survivor SMS sonuçları listesinde eleme adayı olan 3 isimin sıralamadaki yerine bakılıcak. SMS sonuçlarına göre en düşük oyu olan gönüllüler üyesi Survivor adasından elenecek.

SURVİVOR İLK KİM ELENDİ ÜNLÜLER SMS SONUÇLARI?

Survivor ünlüler SMS sıralaması listesini acunn.com sitesi yayınlandığında adadan ilk elenen isim de belli olmuştu. Survivor adasında ünlüler SMS sıralamasında Atakan birinci çıkmış Yağmur elenmişti. Survivor ünlüler SMS sonuçları sıralaması şu şekilde oluşmuştu;
1. Avatar Atakan
2. Eda Akkaya
3. İbrahim Yattara
4. Yılmaz Morgül
5.Yunus Günçe
6.Mehmet
7.Ezgi Avcı
8.Nagihan Karadere
9. Tuğba Özay
10. Yağmur Öztürk
11. Seda Tetik

SURVİVOR 2016 İLK KİM ELENDİ?

Daha önce ada konseyinde Tuğba Özay elenme adayı olarak yazılmıştı. Yılmaz Morgül de kişisel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı tarafından eleme tahtasına not edilmişti. Survivor ünlüler SMS sıralamasında birinci olan Atakan da bir ismi elenmek üzere listeye ekledi.

Atakan 'Kişisel problemlerden dolayı isim seçmek istemiyorum. Karşı takımın ekmeğine yağ sürmek istemiyor. Hiçbir problemim olmayan sadece zayıf gördüğümden çok özür dileyerek Yağmur kardeşimi söylemek istiyorum' dedi.
Survivor SMS sıralaması sonuçlarına göre Yağmur en son sırada olduğu için elenen isim oldu. Survivor eleme adaylarından Yılmaz Morgül SMS sıralamasında 4., Tuğba Özay ise 9. sırada yer aldı. Avatar Atakan'ın elenmesi için adını verdiği Yağmur Öztürk ise ünlüler SMS sıralamasında 10. sırada bulunuyordu. Yağmur Öztürk Survivor 2016 adasından ilk elenen isim oldu.

Efecan Dianzenza kimdir Survivor'da topun ağzındaki isim. Survivor gönüllüler takımında yer alan Efecan, dokunulmazlığı alan takım arkadaşı Gizem Kerimoğlu tarafınfan elenmesi için ismi yazıldı. Survivor gönüllüler SMS oylama sonucuna göre Efecan Dianzenza'nın bu gece Survivor'a veda etme ihtimali var.

EFECAN DİANZENZA KİMDİR?

Survivor'da her geçen gün performansını arttıran Efecan Dianzenza'nın rap şarkısı bile var. İnstagram hesabında rap şarkısını paylaşan Efecan Dianzenza'nın videosu beğeni ve yorum yağmuruna tutulmuş. 

Efecan Dianzenza kadar sevgilisi de merak konusu oldu. Duygu Çavdar ile birlikte olan Survivor Efecan sık sık onunla onan fotoğraflarını paylaşmış.

Memuruz.net
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@