LPG'li aracı olanlar dikkat! Hemen bunu yapın ve Petrol Ofisi'nden 30 TL'lik yakıt kazanın!

Petrol Ofisi, LPG'li araç kullanan sürücüler için bomba bir kampanyaya imza attı. 30 TL kazanma şansı sunulan bu kampanyanın 30 Kasım'a kadar geçerli olduğu açıklandı.

Finans 22.11.2021 - 14:48 22.11.2021 - 14:49 Ali Parim

Son dönemde özellikle dolar kurunun yükselmesiyle birlikte akaryakıt ve otogaz fiyatları da artık cep yakıyor. LGP Ankara’da 7,40'tan, İstanbul’da 7,35'ten, İzmir’de ise 7,23'ten satılıyor. Petrol şirketleri de bu süreçte vatandaşın cebini kısmi de olsa rahatlatacak kampanyalara imza atıyor.

Son olarak Petrol Ofisi'nden LPG alacak sürücülere yönelik bir kampanya geldi. Şirket, Petrol Ofisi Mobil uygulamasına üye olup Positive Card üyesi istasyonlardan tek seferde yapılacak üçüncü 100 TL ve üzeri LPG alımınıza 30 TL değerinde Positive Puan hediye edileceğini bildirdi. Kampanyadan faydalanmak için plakanın kaydedilmesi ve ardından ilk yakıt alımında marketlerdeki POS cihazlarında doğrulatılması gerektiği belirtildi.

Petrol Ofisi'nden yapılan açıklamada, kampanyanın 30 Kasım'da sona ereceği ve kazanılan puanların 15 Aralık'a kadar kullanılması gerektiğine dikkat çekilerek, "Puanlar kampanyaya katılan Positive Card üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından yalnızca yakıt alımlarında geçerlidir." denildi.

Son olarak bu kampanyanın Positive Card sistemi üzerinde gerçekleşen diğer kampanyalar ile birleştirilemeyeceği ve Positive Card’lar ile gerçekleşen indirimli işlemlerin kampanyaya dahil edilmeyeceği de bildirildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@