Lise, ön lisans, lisans... Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi KPSS ile personel alımı yapıyor!

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi'ne lise, ön lisans ve lisans mezunu 73 personel alımı için başvurular başladı. KPSS puanı ile yapılacak alımlar için son gün 18 Kasım 2021!

İlan 04.11.2021 - 22:22 04.11.2021 - 22:22 Ali Parim

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi KPSS ile 73 sözleşmeli personelımı yapacağını açıkladı. Alımların hangi pozisyonlara yapılacağı ve başvuru sürecinin nasıl işleyeceği de 4 Kasım 2021 tarihli Resmi Gazete'deki ilanla kamuoyuyla paylaşıldı.

Buna göre; Hacı Bayram Veli Üniversitesi'ne 22 büro personeli, 16 temzilik personeli, 2 mimar, 2 mühendis, 8 tekniker, 4 teknisyen, 2 teknik hizmet personeli, 13 programcı, 2 sistem programcısı, 2 de çözümleyici alımı yapılacak. Temizlik personeli pozisyonu için ortaöğretim mezunu olmak yeterliyken diğer pozisyonlarda ise ilgili linans ve ön lisans programlarından mezun olmak şartı aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN VE NEREYE YAPILACAK?

4 Kasım 2021 tarihi itibarıyla başlayan başvurular, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı'na 18 Kasım 2021 tarihine kadar yapılabilecek. 

ALIMLAR NASIL OLACAK VE SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Alım sürecinde ilk olarak adayların KPSS puanları göz önünde bulundurulacak. Bu puanlar üzerinden her bir unvan için boş bulunan sözleşmeli personel pozisyonunun on katına kadar belirlenen adaylara yazılı ve/veya sözlü sınav yapılacak. Sınava katılmaya hak kazanan aday listesi, sınavın şekli ve tarihine ilişkin hususlar başvuru bitim tarihi itibariyle 10 (on) iş günü içerisinde Üniversite'nin internet sitesinden yayımlanacak.

4 Kasım 2021 tarihli Resmi Gazete'nin 'Çeşitli İlanlar' bölümünden adaylar detaylı  bilgiye ulaşabilecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@