Kuveyt Türk Emeklilere Faizsiz 1.000 TL Ödüyor! Başvurular E-Devlet'ten

Emeklilerin en çok ilgi gösterdiği bankalardan biri olan Kuveyt Türk, bu ilgiyi karşılıksız bırakmıyor. Kuveyt Türk, Emekli maaş müşterilerine maaşlarına göre 1.000 TL’ye varan destek sunuyor.

Finans 24.11.2021 - 11:50 24.11.2021 - 11:51 Serhat Karaman

Emeklilerin en çok ilgi gösterdiği bankalardan biri olan Kuveyt Türk, bu ilgiyi karşılıksız bırakmıyor. Emekli maaş müşterilerine maaşlarına göre 1.000 TL’ye varan destek sunan Kuveyt Türk, adrese maaş teslimi, ücretsiz havale ve EFT gibi özel hizmetler de sağlıyor. Kuveyt Türk’ün emekli maaş müşterilerine sunduğu ayrıcalıklarla ilgili gerekli tüm bilgiler haberimizde.

Katılım bankacılığının kilometre taşlarından biri olarak kabul edilen Kuveyt Türk, emeklilerin de sıkça tercih ettiği bir banka. Faiz hassasiyeti olan emekliler, maaşlarını faizli bir bankadan almamak adına Kuveyt Türk’ün emekli maaşı hizmetinden faydalanmayı tercih ediyor. Kuveyt Türk, emekli maaş müşterilerine aşağıdaki tutarlara göre promosyon ödemesi de yapıyor;

·         Maaş tutarı 1.500 TL’nin altında olan emeklilere 750 TL

·         Maaşı 1.500 TL ve 2.499 TL arasında olan emeklilere 875 TL

·         2.500 TL’den fazla emekli maaşı olanlara 1.000 TL nakit ödeme yapılmakta.

Emekli Maaşınız Her Ay Adresinize Kadar Gelecek

Kuveyt Türk, emeklilere promosyon dışı birçok avantaj da sunmakta. Bu avantajlardan en fazla takdir göreni hiç kuşkusuz adrese maaş teslimi. Sağlık durumu şubeye ya da ATM’ye gitmeye elverişli olmayanlar, talep etmeleri halinde maaşlarını diledikleri adrese getirtebiliyor. Her maaş döneminde maaşınız evinize ya da ikamet ettiğiniz adrese getiriliyor.

emekli-maas-promosyon

Emekli maaş müşterileri, Kuveyt Türk ATM’lerinden ve diğer bankaların da kullandığı ortak ATM’lerden maaşlarını 7 gün 24 saat boyunca diledikleri an çekebiliyor. Kuveyt Türk web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen işlemlerden de herhangi bir masraf alınmıyor. Ayrıca aidatsız Sağlam Kart ile ödemelerini peşin ya da taksitli olarak yapma imkânı bulunan emekliler, farklı sektörlere özel hazırlanan kampanyalardan da yararlanabiliyor. Sağlam Kart ile yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcamada ise 20 TL altın puan veriliyor.

Maaşınızı Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan almak istiyorsanız kimliğinizi yanınızda bulundurmak kaydı ile herhangi bir Kuveyt Türk şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca e-devlet aracılığı ile maaş taşıma başvurusunda bulunabilirsiniz. İlk defa emekli maaşı alacak olanlar ise emeklilik dilekçelerinde banka seçeneği olarak Kuveyt Türk’ü belirleyebiliyor.

Siz de maaşınızı Kuveyt Türk’e taşıyarak promosyon, ücretsiz bankacılık işlemleri, ATM’den 7/24 para çekme, aidatsız kredi kartı kullanma, adrese maaş teslimi, kredi kartı harcamalarının taksitlendirilmesi, kart harcamaları ile altın puanı kazanma gibi özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@