Soul Ve Folk Müziğin Çılgın İsmi Asa 7 Mayıs'ta İş Sanat'ta

İSTANBU(ANKA)-İş Sanat, dünya müziğinin enerjik ve çılgın ismi Asa ile sezonun en dinamik konserlerinden birine imza atmaya hazırlanıyor. Renkli bir duygu dünyasına sahip olan Asa’nın konseri 7 Mayıs 2015 Perşembe akşamı saat

Haberler 05.05.2015, 19:17
Soul Ve Folk Müziğin Çılgın İsmi Asa 7 Mayıs'ta İş Sanat'ta

İSTANBU(ANKA)-İş Sanat, dünya müziğinin enerjik ve çılgın ismi Asa ile sezonun en dinamik konserlerinden birine imza atmaya hazırlanıyor. Renkli bir duygu dünyasına sahip olan Asa’nın konseri 7 Mayıs 2015 Perşembe akşamı saat 20.00’de İş Sanat’tagerçekleşecek.

 Son on yılda dünya müziğinin heyecan uyandıran sesleri arasında anılan genç sanatçı, duygusal yorumlarının yanı sıra dinamik performanslarıyla da adından sıkça söz ettiriyor. Müziği, hayata dair fikirlerini aktardığı bir araç olarak gören Asa, yazdığı şarkılarda melankoli, rüya, düşünce gibi hayatın içinden gelen kavramları ve duyguları kelimelere ve notalara döküyor. Aretha Franklin ve Marvin Gaye gibi soul devlerini dinleyerek büyüyen Asa, ilk single çalışması Eye Adaba ve ikinci şarkısı Jailer ile radyolarda büyük ilgi gördü .2007 yılında kendi adını taşıyan albümü ile Prix Constantin ödülünü alan Paris doğumlu Nijeryalı sanatçı, 2010 yılında yayımladığıBeautiful Imperfection albümüyle 2 yıl süren uzun bir turneye çıktı. Dünyanın dört bir yanında festivallerin, televizyon ve radyo programlarının aranan isimlerinden biri haline gelen Asa kariyerine doludizgin devam ederken, hayata dair tüm duyguları özümsediği Bed of Stone albümünden parçaları ilk kez İstanbullu müzikseverler için seslendirecek.(ANKA)

(NÇ/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@