Recep Akkaya’nın Son Kitabı “Mavi Göz” Okuyucusu ile Buluştu

Şirket Yöneticiliğinden gerilim-polisiyeye kadar geniş yelpazede eser veren gazeteci ve yazar Recep Akkaya’nın Türkiye’de ilk kitabı olan “Mavi Göz” kitapseverlerle buluştu.

Kültür Sanat 29.09.2020, 11:50
Recep Akkaya’nın Son Kitabı “Mavi Göz” Okuyucusu ile Buluştu

DarkWeb’in Karanlık Yüzü ile Karşılacaksınız

Yazdığı gerilim romanlarında okuyucuyu içine çeken ve sonu tahmin edilemeyen olaylar dizisinin ortasında bırakan Recep Akkaya, bu romanında da okurlarını darkweb’in karanlık yüzü ile tanıştırıyor.  Akkaya kitabını şu şekilde anlattı:

 “Darkweb, internet dünyasının adından da anlaşılacağı gibi karanlık tarafıdır. Buzdağının görünmeyen yüzünde her türlü bilgiyi bulabilirsiniz. Ancak bunlar zaman zaman algılarımızla oynayan şeyler olabilir. Bu noktada Beril isimli ana karaterimiz, darkweb içerisinde gezinirken bir video ile karşılaşıyor ve olaylar bu noktada başlıyor. Beril ile birlikte çözeceğiniz olaylar dizisi okurları bekliyor”

Okuyucunun Kütüphanesinde Olmak Heyecan Verici

Türkiye’de daha önce e-kitap formatında yayınladığı eserler olan yazar Akkaya’nın ilk kez bir kitabı basılı olarak piyasa çıktı. Bu konuda heyecanını gizleyemeyen yazar, heyecanını şu sözlerle dile getirdi:

“Daha önce pek çok alanda e-kitap çıkartsam da ilk kez bir kitabım paper formatında okuyucunun kütüphanesine girme şansını elde etti.  Bir yazar için okunuyor olmak ve birden çok kütüphanede bulunmak en büyük ödüldür. Daha önce elektronik ortamda olsam da bu benim için oldukça önemli. Bu nedenle oldukça heyecanlıyım. Umarım tüm okuyucularımdan tam not alarak buradan da alnımın akıyla çıkmayı başarırım”

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@