Kaymakam ve Başkan Anamur'da çekilen filmde rol aldı

MERSİN'in Anamur İlçesi'nde çekimlerine başlanan 'Kırmızı Gül' filminde Kaymakamı Cengiz Cantürk ve Belediye Başkanı MHP'li Mehmet Türe de rol aldı. İlçenin de tanıtımını yapacak filme destek vererek kamera karşısına geçen Başkan...

Haberler 04.05.2016, 12:45
Kaymakam ve Başkan Anamur'da çekilen filmde rol aldı
MERSİN'in Anamur İlçesi'nde çekimlerine başlanan 'Kırmızı Gül' filminde Kaymakamı Cengiz Cantürk ve Belediye Başkanı MHP'li Mehmet Türe de rol aldı.

İlçenin de tanıtımını yapacak filme destek vererek kamera karşısına geçen Başkan Mehmet Türe, baş karakter Uğur Erdem'in iş isteme sahnesi çekildi. Belediye binasının girişinde çekilen sahnede kısa da olsa yer alan Başkan Türe, başarılı oyunculuğu ile dikkat çekti. Hükümet Konağı önünde çekilen diğer sahnede ise, eskici rolünde yer alan baş karakter Erdem, Kaymakam Cantürk'ten evinin ihtiyaçlarını karşılamak için yardım istiyor. Cantürk ve Türe'den sıcak bir karşılama gören karakter, mutlu şekilde ayrılıyor.

Film ekibine muz ve çilek ikram eden Başkan Türe, "İlçemizin bu güne kadar yapılan tanıtımları hep konusuz oldu. Kahramanları yoktu. Şimdi Yeşilçam'ın eskimeyen oyuncusu Şükran Çağman başta olmak üzere yaklaşık 40 kişilik dev oyuncu kadrosu ile böyle bir projeyi ilk defa Anamur'da görüyoruz. Siz bize bu konuda ışık tutuyorsunuz. İyi bir proje olduğuna inancım tamdır" dedi.

Kaymakam Cantürk ise, Anamur'da böyle bir filmin çekilmesinin önemli ve iyi bir gelişme olduğunu söyledi.
 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@