Fibabanka Açev Yararına Fotoğraf Sergisi Düzenliyor

İSTANBUL(ANKA)- Fibabanka, 5. yıl etkinlikleri kapsamında, çalışanları Bekir Dildar, Ömer Gencal ve ...

Haberler 11.11.2015, 12:00
Fibabanka Açev Yararına Fotoğraf Sergisi Düzenliyor

İSTANBUL(ANKA)- Fibabanka, 5. yıl etkinlikleri kapsamında, çalışanları Bekir Dildar, Ömer Gencal ve Bora Akman’ın “Karma Deniz Fenerleri” isimli fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor. 6 Aralık’a kadar gezilebilecek sergi Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) yararına düzenleniyor.

Fibabanka, kuruluşunun 5. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) yararına gerçekleştirdiği “Karma Deniz Fenerleri Fotoğraf Sergisi” 6 Kasım 2015’ten itibaren sanatseverlerle buluşturuyor.AÇEV’e katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşadıklarınıifade eden, Fibabanka Genel Müdürü Bekir Dildar, “Ben de dahil olmak üzere fotoğrafa meraklı olan bankamız yöneticilerinin yurt dışı ve yurt içi fotoğraflarını sergileyerek hem fotoğraf severlerle paylaşmanın hem de AÇEV’e katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Yaklaşık 10 yıllık çalışmaların ürünü olan sergide, Fibabanka yöneticilerinden Bekir Dildar, Ömer Gencal ve Bora Akman’ın 74 adet fotoğrafı yer alıyor. “Karma Deniz Fenerleri Fotoğraf Sergisi” 6 Aralık 2015’e kadar Fibabanka’nın Esentepe’deki Genel Müdürlük binasında görülebilecek.(ANKA)

(TB/ÖZK)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@