“Eker’in Büyülü İksirhanesi”nde Macera Başlıyor

Eker, çocuklar için sihirli bir dünyanın kapılarını açarak hem eğlendirmeyi hem de öğretmeyi amaçlıyor

Kültür Sanat 18.05.2020, 10:47 18.05.2020, 10:49
“Eker’in Büyülü İksirhanesi”nde Macera Başlıyor

Türkiye’yi 43 yıldır lezzet ve tazelik ile buluşturan Eker, sadece yetişkinlerin değil çocukların da en sevdiği süt ürünleri markaları arasında yer alıyor. Eker, yeni projesinde çocuklarla olan ilişkisini daha yakın ve sıcak hale getiriyor. Eker, bir animasyon ve kitap serisinden oluşan “Eker'in Büyülü İksirhanesi” projesiyle tüm çocukları yepyeni ve eğlenceli bir maceraya davet ediyor. Bu macerada çocuklar, en sağlıklı ve faydalı yoğurtların nasıl üretildiğini görürken, aynı zamanda İksirhane'nin lider koruyucuları “Seete” ile “Lebe” adlı karakterlerin, yoğurtları kirletmeye çalışan mikroplara karşı verdiği mücadelenin de heyecanını yaşıyor. "Eker'in Büyülü İksirhanesi" ismiyle hazırlanan çizgi dizinin ilk bölümü Eker'in resmi Youtube kanalında ve bu bölümün resimli hikâye kitabı ile birlikte http://eker.com/iksirhane/ web adresinde çocuklarla buluşuyor.

Türkiye'nin süt ve süt ürünleri konusunda lider markası Eker, yalnızca ürettiği ürünlerle değil, sık sık gerçekleştirdiği sosyal etkinlikler ve projelerle de insanların sağlıklı ve keyifli vakit geçirmesini hedefliyor. Bu doğrultuda; Eker I Run, 23. Nisan 100. Yıl Koşusu gibi çok özel ve değerli projeler geliştiren Eker, şimdi de "Eker'in Büyülü İksirhanesi" isimli çizgi diziyle çocukları sihirli bir maceraya çağırıyor.

Çocuklar eğlenirken öğrenecekler

"Eker'in Büyülü İksirhanesi" macera dizisi sayesinde çocuklar, bir yandan sağlıklı bir yoğurdun nasıl üretildiğini ve hangi özelliklere sahip olması gerektiğini öğrenirken; aynı zamanda Büyülü İksirhane'nin liderleri, cesur kahramanlar Seete ile Lebe'nin heyecanlı ve bir o kadar da eğlenceli hikâyelerinin ortağı olacaklar.

Üstelik İksirhane'nin büyülü dünyasına dahil olmak isteyen minik maceraseverler için iki ayrı yol bulunuyor. Dileyen, serinin bölümlerini çizgi dizi formatında izleyebilecek, dileyense resimli hikâye kitabı şeklinde okuma imkânına sahip olacak. Maceraya doyamayanlar ise iki yolu da takip edebilecek.

"Eker'in Büyülü İksirhanesi" macera serisinin video formatındaki ilk bölümü Eker'in Youtube kanalında, hikâye kitabı versiyonu ise http://eker.com/iksirhane/ web adresinde yer alıyor. İlerleyen dönemde yeni maceralar da yine çocuklarla buluşacak.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@