Dünya Klasiklerinde İndirimli Günler Başladı

ANKARA(ANKA) -NT, dünya klasiklerinde başlattığı yüzde 30 indirim fırsatıyla kitapseverleri sevindiriy...

Haberler 09.10.2015, 11:15
Dünya Klasiklerinde İndirimli Günler Başladı

ANKARA(ANKA) -NT, dünya klasiklerinde başlattığı yüzde 30 indirim fırsatıyla kitapseverleri sevindiriyor. Kampanya 31 Ekim 2015’e kadar NT’nin Türkiye’deki 148 mağazasında NT Net Kartlılar için geçerli olacak. Kitapseverler kampanyadan internet sitesinden yapacakları alışverişlerinde de faydalanabilecek.

2014 yılında 20 milyon kitabı okurlarla buluşturan NT’nin Kitap Kategori Müdürü Yılmaz Şimşek konuyla ilgili şunları söylüyor:

“Okulların açılmasıyla beraber kitap satışları da artıyor. Kitapseverleri daha çok kitapla buluşturmak, kitap okumaya destek olmak için yıl boyunca özel kampanyalar hazırlıyoruz. Kitapseverleri sevindiren kampanyalarımızdan biri de dünya klasiklerindeki yüzde 30 indirim fırsatımız. Bir dönemden ziyade her döneme seslenen klasik eserler kitapseverlerin kitaplıklarında olmaz olmazlardandır. Bu değerli eserleri henüz okuyamayan öğrenciler ve yetişkinler için klasik eserlerdeki kampanyamız güzel bir fırsat."

NT Kitap Kategori Müdürü Yılmaz Şimşek klasik eserler konusunda şu tavsiyelerde bulunuyor:

“Klasik eserleri keyifle okuyabilmek ve anlayabilmek için kötü çeviriler ve sayfaları azaltılmış kitaplar tercih edilmemeli. Klasik kitaplarda çocukların, gençlerin yaş düzeyine uygun kitaplar seçilmeli. Klasikler ödev mantığıyla okunduğu zaman okuyucusuna çok keyif vermeyebilir. Bu yüzden özellikle öğrencilere klasikler okutulurken onlara bu kitapları neden okumalarında fayda olacağını belirtmek eserlerin ilgiyle okunmasını sağlayabilir.”  (ANKA)

(AR/ÖZK)

 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@