Düğün Dernek 2 fragmanı yayınlandı İZLE

Düğün Dernek 2 Sünnet filminin ilk fragmanı videosu sosyal medyada izlenme rekorları kırmıştı. İşte merakla beklenen Düğün Dernek 2'in 2. fragmanı...

Haberler 05.11.2015, 13:23
Düğün Dernek 2 fragmanı yayınlandı İZLE

Eğlenceye doyamadığımız filmlerden Düğün Dernek'in 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İlk bölümü ilgiyle izlenen ve kahkahalara boğan Düğün Dernek 1'in devamı Düğün Dernek 2: Sünnet olarak vizyona girecek.  Sosyal medya büyük ilgi gören filmin video bile izleyenleri gülmekten kırdı.  Düğün Dernek 2 ne zaman vizyona girecek? 

Düğün Dernek 2'nin ilk fragmanında sünnet düğününde çekilen sıradışı halay dikkat çekiyor. Fragmanda Ahmet Kural'ın önündeki sırada yer alan Murat Cemcir, bir sıra önünde yer alan şahsın omuzlarında halay çekiyor.  Şimdi sabırsızlıkla bu filmin vizyona girmesi bekleniyor. 

Düğün Dernek'in devam filmi olan Düğün Dernek 2:Sünnet 4 Aralık 2015'te sinemalarda...

Türk sinemasının gelmiş geçmiş en büyük gişe başarılarından birine imza atan Düğün Dernekfilminin devamı olarak Aralık ayında vizyona girmeye hazırlanan Düğün Dernek 2 Sünnet filmi ilk görüntüleriyle yüzünü gösterdi.

Daha önce film setinde çekilen fotoğrafları basında büyük ilgi gören Düğün Dernek 2 Sünnet filminin ilk fragmanı videosu sosyal medyada dolaşmaya başladı.

"Çalgı Çengi" filmiyle başlayan arkadaşlıklarını yıllardır devam ettiren Ahmet Kural ve Murat Cemcir, ilk filmlerinden elde ettikleri başarıyı ’Düğün Dernek 2 Sünnet’ filminden de yakalamayı umuyor.

DÜĞÜN DERNEK 2 FİLMİ KADROSU

Düğün Dernek 2 Sünnet filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir yapıyor. Oyuncu kadrosunda Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut, İnan Ulaş Torun, Şinasi Yurtsever ve Barış Yıldız var.

Sivas'ın bir köyünde geçen Düğün Dernek filminin ilki yayınlandığında Sivas halkından büyük ilgi görmüştü. Türkiye'de izlenme rekoru kırmıştı.

film 4 Aralık’ta vizyona girecek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@