Dark 3. sezon ne zaman başlayacak? Netflix Dark başlangıç tarihi belli oldu mu? Beklenen fragman geldi!

Son günlerde dünyanın en çok abonesine sahip olan film ve dizi platformu olan Netflix'in en sevilen, en çok konuşulan dizilerinden biri olan Dark'ın ilk 2 sezonunu izleyip bitiren seyirciler 3. sezonunun ne zaman başlayacağını merak ediyor. Yaklaşık olarak 1 yıldır beklenen Dark dizisi, nihayet izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni yayın tarihi hakkında açıklama yapılırken, sezon başlangıcı için, "Son başlangıçtır, başlangıç da sondur" ifadesi dikkat çekti. Peki, Netflix'in sevilen dizisi Dark 3. sezon ne zaman başlıyor?

Kültür Sanat 26.05.2020, 21:53 26.05.2020, 22:02

Kamugundemi.com - Son günlerde dünyanın en çok abonesine sahip olan film ve dizi platformu olan Netflix'in en sevilen, en çok konuşulan dizilerinden biri olan Dark'ın ilk 2 sezonunu izleyip bitiren seyirciler 3. sezonunun ne zaman başlayacağını merak ediyor. Yaklaşık olarak 1 yıldır beklenen Dark dizisi, nihayet izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yeni yayın tarihi hakkında açıklama yapılırken, sezon başlangıcı için, "Son başlangıçtır, başlangıç da sondur" ifadesi dikkat çekti. Peki, Netflix'in sevilen dizisi Dark 3. sezon ne zaman başlıyor?

Dark dizisinin ne zaman başlayacağı, vatandaşlar tarafından merak edilmeye başlandı. Yayınlanan son bölümün üzerinden 1 yılı geçmesine rağmen, yeni sezon hala yayımlanmadı. Dark izleyicileri de dizinin ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Merakla beklenen fragman bugün yayınlandı!

DARK 3. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

2019 yılının Mayıs ayında yeni sezon çekimlerine başlayan Dark dizinin ne zaman yayına gireceği belli oldu. Koronavirüs salgını sebebiyle henüz ne zaman yayına gireceği belli olmayan dizi için tarih netleşti. Yapımcı kuruluş, Dark dizisinin 27 Haziran 2020 tarihinde izleyiciyle buluşacağını duyurdu.

DARK DİZİSİNİN OYUNCULARI

Sevilen Dark dizisinin oyuncuları şu şekilde:

  • Louis Hofmann
  • Maja Schöne
  • Oliver Masucci
  • Stephan Kampwirth
  • Angela Winkler
  • Jördis Triebel
  • Daan Lennard Liebrenz
  • Lisa Vicari
  • Moritz Jahn
  • Paul Lux

DARK DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Dark dizisinin 3ç sezonunun başlamasına az bir zaman kala, gündem olan dizinin konusunun ne olduğu araştırılmaya başlandı. Almanya'da çocuklarının ortadan kaybolmasıyla başlayan hikâye, dört ailenin kopuk ilişkilerini ele alıyor. Aynı anda 3 nesli anlatan Dark, oldukça gizemli ve düşünmeye yönelten bir dizidir. 2019 yılında başlayan hikâyede, 1986 ve 1953 yılındaki olayları da içerisinde barındırmaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@