Ayşen Gruda Ankara'da

ANKARA (ANKA)- 1 Nisan Dünya Şaka Günü’nde başlayan Türkiye’nin ilk komedi festivalinde Ayşen Gruda, “Her Derde Deva Ayşen Gruda” oyunuyla Ankaralılarla buluşuyor. Tiyatro oyunlarının yanı sıra stand-up gösterileri ve müzik

Haberler 07.04.2015, 09:45
Ayşen Gruda Ankara'da

ANKARA (ANKA)- 1 Nisan Dünya Şaka Günü’nde başlayan Türkiye’nin ilk komedi festivalinde Ayşen Gruda, “Her Derde Deva Ayşen Gruda” oyunuyla Ankaralılarla buluşuyor.

Tiyatro oyunlarının yanı sıra stand-up gösterileri ve müzik dinletilerini de seyirciyle buluşturan Festival kapsamında usta sanatçı Ayşen Gruda, “Her Derde Deva Ayşen Gruda” oyunuyla Ankaralılarla buluşuyor.

8 Nisan 20.00’de Ankara Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde tek kişilik gösterisiyle sahne alacak Gruda’nın oyunu, hayata, toplumsal olaylara ilişkin herkesin kendinden benzerlikler bulabileceği tespitler içeriyor. Şu ana kadar, Cem Davran, Erkan Can, Vedat Özdemiroğlu gibi usta isimleri de izleyiciyle buluşturan, Ankara Kültür Sanat Etkinlikleri tarafından düzenlenen ve Çankaya Belediyesi’nin de destekleyicileri arasında bulunduğu festival, 12 Nisan’a kadar sürecek.

 -“FERHANGİ ŞEYLER”-

Festival kapsamında, sanatçı Ferhan Şensoy’un 1987 yılından beri aralıksız olarak oynadığı tek kişilik gösterisi “Ferhangi Şeyler” in yanı sıra, Radyo ODTÜ Modern Sabahlar ekibinin sunacağı “Açık Mikrofon Gecesi” de gerçekleşecek. Oyunlar arasında Ali Poyrazoğlu’nun yönettiği “Hoş geldin Melek”’in de bulunduğu festivalde,“Canım Kardeşim” ve “Pepee” isimli çizgi filmler, şarkılı oyunlu gösteri olarak minik izleyicilerle buluşacak. Festival, “Hakim Bey”, “Herkes Aynı Hayatta”, “Haydi Gel Gidelim” gibi şarkılarıyla çok sevilen müzisyen Mehmet Erdem’in konseriyle sona erecek. (ANKA)

(MLT/ÖZK)

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@