Küçük Müslüme'nin ölümünün ardından iğrenç detay! Gerçek babası dedesiymiş!

Ölümüyle tüm Türkiye'yi yasa boğan küçük Müslüme'nin ölümünün ardından biyolojik babasının 70 yaşındaki dedesi Hasan Yağal olduğu anlaşıldı!

Gündem 26.11.2021 - 08:49 26.11.2021 - 08:49 Ali Parim

Mersin'in Gülnar ilçesinde ailesi kırsal alanda çadır kurarken kaybolan ve 10 gün sonra çadırın kurulduğu yerin yaklaşık 7 kilometre uzağında cansız halde bulunan küçük Müslüme'nin ölümünün ardından iğrenç bir detay ortaya çıktı.

Sabah'ın haberine göre;  Adli Tıp görevlilerince Müslüme'nin cesedinden DNA örneği alınıp anne ve babasıyla karşılaştırıldı. Küçük kızın DNA örneğinin annesiyle uyumlu olduğu ancak babasıyla uyumlu olmadığı anlaşıldı. Daha sonra dede Hasan Yağal'ın DNA örneğiyle karşılaştırılınca, Müslüme'nin biyolojik babasının aslında dedesi olduğu anlaşıldı. 

müslüme yağal hasan yağal

3 yaşındaki Müslüme, 10 Kasım'da ailesi kırsal alanda çadır kurduğu sırada bir anda gözden kaybolmuştu. Uzun süren arama çalışmalarının ardından 10 gün sonra Müslüme'nin cesedini, olay yerinin yaklaşık  7 kilometre uzağında bir komşusu bulmuştu. Gülnar Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında 8 aile üyesi gözaltına alınmış, ardından 7'si serbest bırakılmıştı. Küçük kızın babasının babası olan 70 yaşındaki Hasan Yağal ise çıkarıldığı Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanmıştı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@