KPSS'siz İlana Çıktı! Kızılay Memur ve İşçi Alacak İşte Tüm Açık Kadrolar

Kızılay İstanbul'da bulunan birimlerine personel alımı yapacağını duyurdu. 17 farklı meslek grubunda personel alımı yapacak olan Türk Kızılayı başvuruların başladığını açıkladı. 

İlan 25.11.2021 - 16:51 25.11.2021 - 16:51 Serhat Karaman

Türk Kızılayı bünyesinde personel alımlarını gerçekleştirdiği ve güncel iş ilanlarını duyurduğu Kızılay Kariyer sayfasında yeni ilana çıktı. 

İstanbul'un Bakırköy İlçesinde faaliyet gösteren kurum biriminin çeşitli meslek gruplarında personel ihtiyacı olduğunu bildiren kurum, hem işçi hemde bazı memur ve sağlık personeli pozisyonlarında personel alımı yapacağını duyurdu. 

17 FARKLI MESLEKTEN HEM İŞÇİ HEM MEMUR ALINACAK

Kızılaya tarafından yayımlanan personel alım ilanında; personel alımları için başvuruların en az ilköğretim düzeyinden olacağı açıklandı. Her bir kadro için ayrı ayrı başvuru kılavuzu yayımlanan Kızılay'ın personel alımlarında talep ettiği özellikler de belirlendi. Bu kapsamda adayların ilk olarak 17 kadro için ortak olan genel başvuru şartlarını daha sonra her bir kadro için ayrı ayrı ilan edilen özel şartları sağlamaları istendi. 

Açık Meslekler - 17 Kadronun Tamamı

Kızılay'ın güncel iş ilanları sayfasından duyurulan ve başvuruları alınmaya devam edilen açık kadroları şunlar;

Yaşlı Bakım Teknikeri

Temizlik Görevlisi

Bina Teknik İşler Görevlisi

Şoför

Sosyal Hizmet Uzmanı

Psikolog

Hobi ve Etkinlik Öğreticisi

Hemşire Muhasebe Görevlisi

Garson

Diyetisyen

Fizik Tedavi Sorumlusu

Danışma Görevlisi

Aşçı Çamaşırhane Görevlisi

Aşçı Yardımcısı

İnsan Kaynakları ve İdari İşler Görevlisi 

PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

İlanlara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru şartlarının ilk bölümü tüm kadrolar için ortak olan koşullardan oluşur. Bu şartlar kadro farketmeksizin tüm adayların haiz olmaları istenilen şartlardır. 

Kızılay personel alım ilanlarına Türk vatandaşları başvuru yapabilir. İlanlara yapılan başvuruların onaylanması için adayların kamu haklarından mahrum olmaması ve medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmaları gerek. Erkek adayların askerlikle ilişiklerinin olmaması, tüm adayların görevlerine engel sağlık sorunları bulunmaması istenir. 

Özel Koşullar

Özel koşullar ise kadrodan kadroya değişir. Öyle ki Temizlik personeli alım için adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve 2 deneyime sahip olmaları isteniyor. Bunun dışında şoför kadrosu için En az lise mezunu, en az 4 yıl deneyime sahip, tercihen psiko-teknik ve SRC Belgesi bulunan adaylar başvuru yapabilecek. Danışma Görevlisi kadrosu için adayların en az Sağlık Meslek Lisesi mezunu olması tercihen daha önceki deneyiminde “Yaşlı bakım evi ve/veya huzurevi; Hastane” deneyimi bulunan şartları var. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Başvurular Kızılay Kariyer sitesinden online olarak yapılacak. İlan için başvuru kılavuzlarını görüntülemek isteyen, kadroları özel olarak inceleyecek ve daha sonra başvuru yapacak adaylar Kızılay Kariyer (https://www.kizilaykariyer.com/) sitesini kullanacaklar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@