KPSS şartı yok, lise mezunu olmanız yeterli! O kuruluş memur alıyor!

Afyonkarahisar Ticaret Borsası, KPSS şartı aramaksızın en az lise mezunu kantar memuru alımı yapacak! Son başvuru tarihi 5 Kasım 2021!

İlan 28.10.2021 - 10:41 28.10.2021 - 10:43 Ali Parim

Afyonkarahisar Ticaret Borsası, kantar memuru alımı için ilana çıktı. İlan Gov adresinden yapılan duyuruyla, adaylarda aranan şartlar da kamuoyuyla paylaşıldı. Buna göre kantar memuru adaylarınının üniversite mezunu olmaları ya da KPSS puanına sahip olmaları gerekmiyor. Adayların en az lise mezunu olması yetiyor. Kuruluş, sadece adayların MS Office (Word, excel, outlook) programlarını kullanabilmelerine, diksiyonlarına ve tam zamanlı çalışıp çalışamayacaklarına dikkat ediyor. 

Afyonkarahisar Ticaret Borsası'nda işe başlayacak kantar memurları, Dinar ilçesinde görevlendirilecek. Şartları sağlayan adaylar başvurularını Özgemişleriyle birlikte Afyonkarahisar Ticaret Borsası’na şahsen ya da info@afyonborsa.org.tr e-posta yoluyla iletebilecek. Başvurular 5 Kasım 2021 saat 17.30'a kadar yapılabilecek. Bu tarih ve saatten sonra yapılan başvurular geçersiz kabul edilecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@