KPSS ile güvenlik görevlisi ve teknisyen alımı! Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi mülakatsız personel alıyor

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, mülakatsız sadece KPSS puanı üzerinden güvenlik görevlisi ve teknisyen alımına başladı. Başvurular 15 gün süreyle devam edecek. İşte başvuru sürecine dair bilinenler...

İlan 02.11.2021 - 21:37 02.11.2021 - 21:37 Ali Parim

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas, Fethiye ve Menteşe yerleşkelerinde istihdam edilmek üzere  sözleşmeli personel alımı için ilana çıktı. 2 Kasım 2021 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan ilanda, adayların hangi pozisyonlarda görevlendirileceği ve başvuru sürecine ilişkin detaylı bilgi kamuoyuyla paylaşıldı.

Buna göre; Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'ne 2020 KPSS puanı üzerinden 5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 3 de teknisyen alımı yapılacak. Koruma ve Güvenlik Görevlilerinin "Özel Güvenlik ve Koruma" ön lisans programından, ortaöğretim kurumlarının “Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme” veya “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümlerinden mezun olmaları gerekecek. 

BAŞVULAR NE ZAMAN VE NEREDEN YAPILACAK?

Kriterleri sağlayıp Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nin personel alımına başvurmak isteyen adaylar, başvurularını bugünden itibaren 15 gün içerisinde mesai bitimine kadar Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı'na şahsen ya da posta yoluyla yapabilecek.

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak belirlenecek olan sözleşme yapmaya hak kazanan adayların isim listesi ile işe başlamaları için gerekli belgeler ve bu belgelerin teslim edileceği yer ve zaman, başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nin resmi internet sitesi üzerinden bildirilecek.

Detaylı bilgiye 2 Kasım 2021 tarihli Resmi Gazete'nin 'Çeşitli İlanlar' bölümündeki ilandan ulaşılabilecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@