Kırklareli Üniversitesi'ne sadece KPSS puanı ile mülakatsız personel alımı yapılacak!

Kırklareli Üniversitesi, sadece KPSS puanını baz alarak lise, ön lisans ve lisans mezunu personel alımı yapacak. Başvurular kabul edilmeye devam ediyor.

İlan 10.11.2021 - 14:51 10.11.2021 - 14:51 Ali Parim

Kırklareli Üniversitesi 1 mimar, 8 büro personeli, 1 de destek personeli alımı yapacağını açıkladı. Üniversiteden yapılan duyuruda 8 büro personelinden 4'ünün lisans, 4'ünün ise ön lisans mezunları arasından seçileceği, temizlik hizmetlerinde çalışacak destek personelinin ise en az lise mezunu olması gerektiği vurgulandı.

Tüm pozisyonlar için KPSS şartının bulunduğu alımlar için, 9 Kasım 2021 tarihinde başlayan başvuru süreci, 23 Kasım 2021 tarihinde son bulacak. Adaylar mesai sonuna kadar başvurularını yapabilecek. Alımlarda sadece KPSS puanı esas alınacak ve herhangi bir yazılı-sözlü mülakat yapılmayacak. KPSS puan sıralamasına göre atanmaya hak kazanan asil ve yedek adayların isimleri ile atama için talep edilen belgeler, atanma için son başvuru tarihi ve yeri ile ilgili bilgiler üniversitenin internet sitesinden paylaşılacacak. 

Adaylarda aranan kriterlere ve başvuru sürecine dair kapsamlı bilgiye 9 Kasım 2021 tarihli Resmi Gazete'den ulaşılabilecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@