Safranbolu Başsavcısı'na 'ByLock' gözaltısı

Gözaltına alınan Safranbolu Cumhuriyet Başsavcısı Alper Zeki Güler, Emniyet Müdürlüğü'nde işlemlerinin tamamlanması ardından adliyeye sevk edildi.

Memurlar 02.02.2017, 15:57
Safranbolu Başsavcısı'na 'ByLock' gözaltısı

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ


Gözaltına alınan Safranbolu Cumhuriyet Başsavcısı Alper Zeki Güler, Emniyet Müdürlüğü'nde işlemlerinin tamamlanması ardından adliyeye sevk edildi. Polis aracından indirilen Başsavcı Güler, Adliye önünde kendisini bekleyen babası İbrahim Güler’e sarılarak ağladı. Güler, gözyaşı dökerek polisler eşliğinde adliyeye götürüldü. Adliye önünde gazetecilere açıklama yapan baba İbrahim Güler, şöyle dedi:


"Zerre kadar FETÖ ile ilgili bir şey bulsunlar onu evlatlıktan reddetmeye hazırım. Ama yok öyle bir şey. Tamamen düpedüz iftiradır. Benim oğlum gibi binlerce mağdur olmuş insanlar var. Böyle bir durum bizim zorumuza gidiyor, bizi kahrediyor. Bizim gibi binlerce aileyi kahrediyor. Buna hükümet, devlet biran önce çözüm bulmak zorunda. Nasıl çözeceklerse çözsünler. Bizim istediğimiz bu. Benim çocuğumu tanıyan ve bilenler binlerce kişi arkasında ifade vermeye hazır."

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@