Kaymakam aracı kaza yaptı: 2 ölü, 6 yaralı

ANKARA(ANKA) - Aile ve Sosyal Politikalar, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gençlik ve Spor, İçişleri ile Millî Savunma Bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı

Memurlar 15.05.2015, 23:28 03.03.2017, 00:06
Kaymakam aracı kaza yaptı: 2 ölü, 6 yaralı

ANKARA(ANKA) - Aile ve Sosyal Politikalar, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gençlik ve Spor, İçişleri ile Millî Savunma Bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Buna göre, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığına Sebiha Başaran, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Türkiye Elektrik Ticaret ve Taahhüt A.Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanlığına, aynı yerde Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Mehmet Ayerden atandı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, yeniden Zafer Benli getirildi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine İrfan Yılmaz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Doğu Karadeniz (Trabzon) Bölge Müdürlüğüne Ahmet Saraloğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Türkiye Elektrik Ticaret ve Taahhüt A.Ş. Genel Müdürlüğünde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine, aynı yerde görev yapan Genel Müdür Yardımcısı Özcan Altındağ, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müşavirliğine, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Orhan Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına, Personel ve Prensipler Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çolak, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına Hasan Özaba, İçişleri Bakanlığı Polis Akademisi Başkanlığına Prof. Dr. Yılmaz Çolak, Millî Savunma Bakanlığı Müşavirliğine İbrahim Yasak atandı. (ANKA)

(HSN/ORH)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@