Çok ağır iddia Tüm kamu personeli...

24 Haziran seçimlerine az bir zaman kala iddialar iyiden iyiye sertleşmeye başladı.. İşte onlardan bir tanesi daha..

Memurlar 11.06.2018, 00:53
Çok ağır iddia Tüm kamu personeli...

Birgün Gazetesi - HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Muğla Milas'ta seçim bürosunu ziyaret etti.

Temelli burada şöyle konuştu:

"24 Haziran’da bizler HDP olarak Parlamento’ya döndüğümüzde, Demirtaş Cumhurbaşkanı olduğunda Saray'ı boşaltacağız ve bu ülkenin önündeki en büyük sorunu kaldıracağız. İlk çözeceğimiz sorun Erdoğan sorunudur.

O kadar alışmışlar ki kavgaya yok sen benim vekilimi çalıyorsun kavgasına düşmüşler. Bunlar alışmışlar çalmadan duramazlar. Nasıl ki HDP’nin 80 vekiline göz dikmişler, birbirlerinin vekiline de göz dikmişler.Tüm kamu görevlileri HDP barajın altında kalsın diye seferber olmuş. Bugün de Danıştay üyesi konuşmuş; sanki danıştay üyesi değil AKP’nin kadın kolları başkanı. Böyle bir hukuk tanımazlık olamaz. 24 Haziran’dan sonra bütün bu suçların hesabını soracağız.

Öğrencilerin Kadıköy'de gerçekleştirdiği en ufak bir protestoyu bile şiddetle bastırmaya çalışıyorlar. Çünkü eğitim sisteminin bu hale gelmesinde suçlu olduklarını biliyorlar. 24 Haziran’da öğrencilerimize, geleceğimize sahip çıkacağız.

Yurt dışındaki yoldaşlarımıza da sesleniyorum. Sizlerin oyları sayesinde Kocaeli, Aydın, Manisa’da vekil çıkaracağız. Bir oydan ne çıkar demeyin, oyunuzu kullanın."

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@