6 aylık polis Oğuzhan Duyar'da şehit düştü

İSTANBUL Beşiktaş'taki Vodafone Arena Stadı'nın yanında dün gece teröristlerce düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan polislerden 22 yaşındaki Oğuzhan Duyar'ın memleketi Konya'nın Hüyük İlçesi'ne ateş düştü.

Memurlar 11.12.2016, 16:12
6 aylık polis Oğuzhan Duyar'da şehit düştü

İSTANBUL Beşiktaş'taki Vodafone Arena Stadı'nın yanında dün gece teröristlerce düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan polislerden 22 yaşındaki Oğuzhan Duyar'ın memleketi Konya'nın Hüyük İlçesi'ne ateş düştü. Bekar olan Şehit Duyar'ın, 6 ay önce polis olduğu öğrenildi.


İstanbul Beşiktaş'taki bombalı terör saldırısında, polis memuru Oğuzhan Duyar da şehit düştü. Şehit Duyar'ın, annesi Nuran ve babası Metin Duyar'ın, Ankara Keçiören'de oturduğu ve oğullarının cenazesini teslim almak için İstanbul'a gittikleri belirtildi. Şehit Duyar’ın memleketi Konya'nın Hüyük İlçesi Göçeri Mahallesi'ne de ateş düştü. Göçeri Mahallesi'nde oturan dedesi Ömer Yaylı, "Bu PKK'yı Allah kahretsin. Lanet olsun bunlara. Benim torumun gitti. Vatan sağolsun" dedi.


6 ay önce polis memuru olan şehit Duyar'ın, cenazesinin yarın öğle namazının ardından Göçeri Mahallesi'nde toprağa verilmesi bekleniyor. (DHA)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@