30 kamu personeli daha görevine iade edildi

Fetö soruşturması kapsamında açığa alınan 30 kamu personeli,yürütülen araştırmalar sonucunda suçsuz oldukları anlaşılıp görevlerine iade edildiler.

Memurlar 07.12.2016, 16:17 07.12.2016, 18:42
30 kamu personeli daha görevine iade edildi

Fetö soruşturması kapsamında açığa alınan 30 kamu personeli, yürütülen araştırmalar sonucunda suçsuz oldukları anlaşılıp görevlerine iade edildiler.

Çorum Valisi tarafından yapılan açıklamaya göre Çorum’da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında kamuda yürütülen operasyonlarda açığa alınan kişilerden 30 kamu personelinin görevine iade edildiği açıklandı. 

FETÖ SORUŞTURMASI BÜYÜK BİR TİTİZLİLİKLE YÜRÜTÜLÜYOR

Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Çorum’da yürütülen FETÖ soruşturmasının titizlikle yürütüldüğünü belirten Kılıç soruşturma ile ilgili gazetecilerin sorularını yanıtladı.  Çorum Valisi, açığa alınan kişilerin soruşturmaları tamamlandıkça gereken işlemin yapıldığını belirtti.

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç yürütülen soruşturmalarda bir tek FETÖ’cüyü dahi es geçmemek ve aynı şekilde bir tek suçsuzu da mağdur etmemek adına iş ve işlemlerin defalarca kontrolden geçirildiğini belirtti. Bir tek masuma dahi zarar vermek istemediklerini belirten Kılıç, suçluyu cezalandırmak, suçsuzu da zarar vermemek için hassasiyet gösterdiklerini ifade etti.

FETÖ soruşturmalarında  yürütülen işlem sonunda Vali,  30 kamu personelinin de göreve iade edildiğini açıkladı

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@