Kamudanhaber.com Google'da neden açılmıyor?

Son bir haftadır sitemizde arama trafiği olarak Kamudanhaber kelimesinin gelmesi üzerine yaptığımız araştırmada Kamudanhaber.com internet sitesinin Google aramalarında hiç çıkmadığını fark ettik.

Memurlar 26.07.2016, 13:50
Kamudanhaber.com Google'da neden açılmıyor?
Son bir haftadır sitemizde arama trafiği olarak Kamudanhaber kelimesinin gelmesi üzerine yaptığımız araştırmada Kamudanhaber.com internet sitesinin Google aramalarında hiç çıkmadığını fark ettik.Bu durum bizim trafiğimize katkı sağlasa da etik olarak bize gelen arama trafiğini yine ilgili siteye yönlendirmeyi doğru buluyoruz.

Siteye ulaşmak için tıklayın!

Konuyla ilgili kamudanhaber.com sitesinde de şöyle bir duyuru yayınlandı.

Kamudanhaber.com– Tüm Kamu çalışanlarının özgün sesi

2007 yılında kamudanhaber.com sitemiz tüm kamu çalışanlarının sesi olmak amacı ile faaliyetine başlamış olup güncel haberlerin yanı sıra tüm kamu çalışanlarını ( MEB Personeli, Sağlık Çalışanları, Adalet Personeli, Askeri Personeller, Emniyet Çalışanları, Akademik personeller v.b. kamu personellerinin ) ilgilendiren tüm haberleri güncel anlık ve doğru bir şekilde siz takipçilerine hedefleme amacını benimsemiştir.

Sosyal Medya ve İnternetin ülkemizde yoğun kullanılmaya başlaması ile beraber İnternet haberciliğinde bilgi kirliliği zamanla oluşmuştur.

kamudanhaber.com sitesi  olarak bu bilgi kirliliğini ortadan kaldırmak doğru ilkeli ve hızlı bir şekilde hedef kitlemiz olan tüm kamu çalışanlarını en güvenilir şekilde bilgilendirmek birinci amacımızı oluşturmaktadır.

Sitemiz kamudanhaber.com takipçilerine sunmuş olduğu haberleri Sosyal Medya hesaplarımız üzerinden de takipçileri ile anlık olarak paylaşmaktadır. Facebook ve Twitter  hesaplarımız üzerinden biz takip eden takipçi sayılarımız her geçen gün çoğalmakta ve doğru ilkeli kamu haberlerine anlık olarak ulaşabilmektedir.

kamudanhaber.com sitemiz ayrıca siz takipçilere akıllı telefonları üzerinden de doğru, güncel ve anlık olarak güncel haberlerin yanı sıra özellikle tüm kamu çalışanlarını ilgilendiren özel haberleri de okumasına olanak sağlayan İphone ve Andorid yazılımlara uygun özle akıllı telefon yazılımlarına da sahiptir.
kamudanhaber.com sitesi takipçileri sitemiz bünyesinde görevli özel yazarlarımızın yazılarını da okuyabilir kamu çalışanlarını ilgilendiren kanun veya mevzuat değişiklikleri yorumlarına ulaşabilir, bu tür yapılan değişikler ışığında nelerin değiştiğini anlık olarak öğrenebilir ve bu konu hakkında diğer tüm haberlerimizde olduğu gibi yorum bölümümüzden yorumda bulunabilirler.

Ayrıca takipçilerimizin haber değeri taşıyan yazıları da sitemizde görevli yayın yönetmenleri ve editörler tarafından özel olarak değerlendirilmekte olup haber değeri taşıması halinde sizin de sitemiz olan kamudanhaber.com sitesinde yayınlanmaktadır.

2007 yılında başlayan bu yolculuğumuzda siz takipçilerimize yukarıda belirttiğimiz ilkelerimiz ve özelliklerimiz ışığında 7 gün 24 saat ilkesi ile hizmet vermenin huzuru ve güveni olarak işimize dört elle sarılıyoruz.

Sizlerin desteği ve güveni ile bu yolda hizmetimize devam edecek olan kamudanhaber.com sitesi doğru, ilkeli ve özel haberleri tüm güncel haberlerin yanı sıra kamu çalışanlarını ilgilendiren ve kamu çalışanlarının sesi olmaya haberleri yapmaya devam edeceğiz.
 
Saygılarımızla
kamudanhaber.com
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@